ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYAppleFilmy a seriály

Všetky vaše obľúbené filmy a seriály na jednej kope: Netflix predstavuje funkciu My Netflix, prichádza na mobilné zariadenia

Ak si chcete niečo pozrieť, no nemáte čas prehrabávať sa ponukou Netflixu, tak oceníte novú funkciu My Netflix.

Už sa vám niekedy stalo že ste si chceli niečo pozrieť na Netflixe, no nemali ste čas prehrabávať sa ponukou rôznych filmov a seriálov?

Ide o problém, s ktorým sa stretáva množstvo ľudí a spoločnosť Netflix sa rozhodla reagovať. Na Android a iOS verzie aplikácií prichádza nová funkcia My Netflix, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Hlavnou úlohou tejto funkcie bude pomôcť vám vybrať, čo si nakoniec pozriete. V sekcii My Netflix uvidíte stiahnuté filmy alebo epizódy seriálov či filmy a seriály, ktorým ste dali palec hore.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň si však môžete ukladať veci aj do zoznamu My List, ktoré sa vám zobrazia aj v okne My Netflix. Ako píše spoločnosť v tlačovej správe, užívatelia tam nájdu aj filmy a seriály, ktoré majú rozpozerané alebo si ich pozreli nedávno.

Ako sme už spomenuli, funkcia prichádza na mobilné verzie aplikácie Netflix. Určená je hlavne užívateľom, ktorí si chcú niečo pozrieť počas cestovania, pri čakaní na spoj alebo pri iných situáciách, kedy nie je dostatok času na vyhľadávanie nového filmu. K funkcii My Netflix sa môžete dostať priamo zo smartfónu, pričom stále môžete ísť na domovskú obrazovku, či iné sekcie a vybrať si niečo nové na pozeranie.

Netflix dáva do pozornosti aj to, že čím častejšie budete s platformou interagovať, tým bude funkcia My Netflix bohatšia. V praxi to znamená, že ak sa vám páčia akčné filmy a častokrát označujete že sa vám takéto filmy páčia, v My Netflix nájdete viacero podobných odporúčaní. Majitelia iOS sa už môžu tešiť z novej funkcie My Netflix, pričom majitelia Android zariadení si ešte trošku počkajú. Netflix sľubuje, že na tieto zariadenia sa My Netflix objaví začiatkom augusta.

Čo si dnes pozrieť?

Ako sme už spomenuli, ponuka Netflixu je naozaj mimoriadne bohatá. Hoci každého poteší pútavá novinka, niekedy strávime hodiny hľadaním ideálneho filmu alebo seriálu na večer. Zároveň sa môže stať, že vyberieme film, ktorý sme už dávnejšie videli, no jeho názov nám vyšumel z pamäti. Našťastie existuje užitočná funkcia, vďaka ktorej si môžete na Netflixe skryť obsah, ktorý ste už predtým videli. Ak vás zaujíma ako na tento jednoduchý trik, do pozornosti dávame tento článok.

Schovanie obsahu ale nepomôže, ak neviete čo si chcete pozrieť. Na našom portáli vám pravidelne prinášame zoznam toho najzaujímavejšieho, čo momentálne môžete nájsť na platforme Netflix. Milovníkov akčných filmov poteší hlavne trhák EXTRACTION 2, v ktorom si zahrala hviezda Marvel filmov, Chris Hemsworth. Viac o populárnych filmoch nájdete v tomto článku.

Pre tie seriálové typy Netflix ponúka mimoriadne populárne Stranger Things alebo napínavú krimidrámu Breaking Bad.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close