Tešte sa, tieto filmy a seriály pribudnú na Netflixe v priebehu nasledujúcich dní. Bude z čoho vyberať!

Netflix počas celého mája pridáva nové filmy a seriály. Prinášame vám 10 tipov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Aké novinky nájdete na Netflixe?
Zdroj: Netflix, PNGwing, Úprava: Vosveteit.sk

Aj v máji pribudne do ponuky Netflixu množstvo kvalitných filmov a seriálov. Hneď začiatkom mesiaca sa ponuka rozšírila o staršie filmy a seriály, no postupne ich bude pribúdať viac.  

Vybrali sme preto 10 zaujímavých tipov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Pozrime sa teda na to, čo sa do výberu dostane v nadchádzajúce dni.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Toto sú májové novinky, ktoré sa oplatí pozrieť

The Atypical Family 

Rodina so superschopnosťami stráca svoje sily kvôli moderným problémom, až dokým sa nestretnú so záhadnou ženou, ktorá všetko zmení. Do ponuky Netflixu príde netradičná rodina už dnes, 4. mája.  

The Final: Attack on Wembley 

Keď sa anglický futbalový tím dostal do finále, 6-tisíc fanúšikov bez lístkov zaútočia na štadión Wembley a po sebe zanechajú len deštrukciu. Do ponuky Netflixu sa tento dokument dostane 8. mája. 

War Dogs 

Masér sa stretáva so svojim charizmatickým kamarátom z detstva a nechá sa prehovoriť, aby s ním išiel do rizikového a ilegálneho obchodu so zbraňami.  Do ponuky príde 8. mája.

Cooking Up Murder: Uncovering the Story of César Román 

Milovníci true crime žánru sa môžu 10. mája tešiť na dokumentárnu minisériu, ktorá rozoberá prípad španielskeho kuchára. Ten svoju kariéru vybudoval na sieti lží a falošných identít.  

Archer 

Ak máte radi Jamesa Bonda a komédiu, seriál Archer je pre vás ako stvorený. Ide o paródiu klasického špionážneho žánru, ktorá sa 13. mája dostane do ponuky Netflixu. Na pozretie budete mať hneď všetkých 13 sérií.  

Madame Web 

Z produkcie Marvelu ku nám prichádza film, ktorý zachytáva menej známu postavu zo sveta pavúčieho muža. Madame Web je záchranárkou, ktorá zisťuje, že dokáže vidieť do budúcnosti. Svoje schopnosti využije na to, aby zachránila tri mladé ženy pred pavúčím nepriateľom. Na Netflix príde 14. mája. 

Ashley Madison: Sex, Lies & Scandal 

Dokumentárny seriál inšpirovaný skutočným príbehom približuje netypickú zoznamku, ktorá spájala ľudí hľadajúcich mimomanželskú aférku. Túto stránku však napadli hackeri a zverejnili intímne dáta miliónov užívateľov. Popri tom zničili množstvo manželstiev a životov. Do ponuky sa dostane 15. mája. 

Upgrade 

O deň neskôr, 16. mája, sa do ponuky Netflixu dostane príbeh muža, ktorý sa stal obeťou drsného prepadnutia, po ktorom ostal paralyzovaný. Muž však dostáva elektronický implantát, ktorý mu dovoľuje opäť ovládať svoje telo a vydáva sa na cestu za pomstou.  

Monster 

V rovnaký deň, teda 16. mája, na Netflix pribudne aj thriller Monster. Ten zachytáva príbeh dievčaťa, ktoré je unesené a uväznené v rozpadajúcom sa dome. Dievča musí nielen z domu uniknúť, no aj zachrániť svojho kamaráta.  

The 8 Show

17. mája sa osem súťažiacich ocitne uväznených v tajomnej osemposchodovej budove. Ocitajú sa uprostred nebezpečnej šou, počas ktorej postupom času vyhrávajú peniaze.

Našli ste medzi nadchádzajúcimi novinkami niečo, čo si pozriete, prípadne máte iný tip? Dajte nám ho vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre