Počas mája nás na Netflixe ešte len čaká nádielka skvelých filmov a seriálov. Vyberáme pre vás 10, na ktoré sa oplatí počkať!

Počas mája pribudne do ponuky Netflixu množstvo zaujímavých filmových a seriálových titulov. Ponúkame vám 10 tipov.

10 noviniek na Netflixe, ktoré prídu v máji
Zdroj: Wikimedia (Netflix), Netflix, Úprava: Vosveteit.sk

Máj sa už rozbehol a hoci sme už o nejakých novinkách na Netflixe informovali, ani zďaleka to nie je všetko, na čo sa môžete tento mesiac tešiť.  

V nasledujúcich dňoch pribudne do ponuky Netflixu veľa nových filmov a seriálov a my vám prinášame ďalšiu desiatku tipov, ktoré rozhodne stojí za to pozrieť.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo ešte pribudne na Netflixe v tomto mesiaci?

Bodkin 

Už o pár dní, 9. mája, odštartuje na Netflixe zaujímavá seriálová dráma Bodkin. V nej budete sledovať skupinku podcasterov, ktorí sa vydajú do Írska, aby sa pozreli na záhadné zmiznutia ľudí žijúcich v drobnom mestečku, ktoré sa odohrali pred niekoľkými dekádami. Ako už asi tušíte, príbeh sa poriadne zamotá a nič nebude také, ako sa na prvý pohľad zdá.  

Mother of the Bride 

Taktiež 9. mája si budete môcť pozrieť aj túto romantickú komédiu. Lana sa pripravuje na svadbu svojej dcéry, no všetko sa zamotáva, keď sa dozvie, že otec ženícha je v skutočnosti mužom, ktorý matke pred pár rokmi zlomil srdce. Ako sa situácia vyvinie?  

Thank You, Next 

V tomto seriáli, ktorý má rovnako ako predchádzajúce premiéru 9. mája, spoznáte mladú právničku Leylu, ktorá sa spamätáva z tvrdého rozchodu. Leyla si vezme na starosť jeden z najväčších prípadov roka, v ktorom sa rozvádza “zabijak vzťahov” so svojou treťou ženou. Leyla je odhodlaná brániť svoju klientku pred narcistickým mužom najlepšie ako vie.  

Dumb and Dumber To 

Blbí a blbší môžeme dnes už považovať za klasiku a 16. mája príde do ponuky Netflixu aj pokračovanie, ktoré opäť spojí charizmatickú, no poriadne hlúpu dvojicu Harryho a Lloyda. Blbí a blbší sa po dvadsiatich rokoch stretávajú a Harry zisťuje, že má dcéru. Lloyd sa do nej na prvý pohľad zamiluje a dvojica sa rozhodne, že ju nájdu. To sa však ukáže byť ťažšie a divokejšie, než si spočiatku dvojica myslela.  

Power 

Fanúšikovia dokumentov získajú od 17. mája možnosť pozrieť si provokačný, no mimoriadne fascinujúci dokument Power. Ten zachytáva brutalitu americkej polície naprieč históriou a pýta sa jednu dôležitú otázku: Kto drží väčšiu moc, ľud alebo polícia?  

A Simple Favor 

Stephanie je slobodnou mamičkou, ktorá túži po niečom vzrušujúcom. Spoznáva Emily, tajnostkársku ženu, ktorej dieťa chodí do rovnakej školy ako jej. Emily požiada Stephanie o jednoduchú láskavosť a krátko na to zmizne. Emily sa pokúsi jej zmiznutie vyšetriť, no odhalí temné tajomstvá, ktoré jej navždy zmenia život. Do ponuky prichádza film 19. mája. 

Golden Kamuy 

V rovnaký deň, 19. mája, na vás čaká aj tento akčný film, zasadený do počiatku 20. Storočia. Príbeh sa točí okolo Saichi Sugimota, vojnového hrdinu, ktorý sa rozhodne vyhľadať poklad. Ide o zlato, ktoré kedysi patrilo domorodým ľuďom Ainu, no ukradol ho muž, ktorý sa volá Noppera-bo. Ešte pred jeho zadržaním muž poklad schoval a mapu k nemu vytetoval na telá 24 väzňov.  

Thoughest Forces on Earth 

O pár dní neskôr, 22. mája sa potešia hlavne milovníci armády. Do ponuky Netflixu príde seriál, v ktorom sa traja veteráni vyberú na cestu okolo sveta a pokúsia sa dostať do najšpeciálnejších a najutajovanejších jednotiek na svete.  

Garouden: The Way of the Lone Wolf 

Na svoje si tento mesiac prídu aj milovníci anime žánru. 23. mája sa do ponuky dostáva seriál, v ktorom sa hrdina Juzo Fujimaki dostáva do ilegálneho turnaja, v ktorom si musí zmerať sily s najlepšími zápasníkmi na svete v smrteľných zápasoch.  

Atlas 

Jennifer Lopez zahviezdila v tomto sci-fi filme, v ktorom sa pobije o budúcnosť zeme a ľudstva. Umelá inteligencia totiž rozhodla, že jediný spôsob ako zabrániť všetkým vojnám, je vyhubiť všetkých ľudí. Podarí sa jej to? Atlas sa dostane do ponuky Netflixu 24. mája.  

Našli ste si medzi filmami a seriálmi také, ktoré si pozriete? Prípadne máte nejaký tip vy, na čo sa oplatí počkať? Dajte nám ho vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre