Filmy a seriály

Tieto akčné filmy na Netflixe patria aktuálne medzi najlepšie: Toto si určite pozrite!

Pozrite si výber 5 akčných Netflix filmov, ktoré vyčnievajú nad ostatnými svojim spracovaním.

Pár dní dozadu sme vás upozornili na tie najzaujímavejšie filmy na Netflixe, ktoré sú založené na skutočných udalostiach. Išlo napríklad o film Chlapec, ktorý využíval vietor, Stratené dievčatá a ďalšie. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti päticu akčných filmov, ktoré by ste nemali prehliadnuť. Svojou kvalitou totiž vyčnievajú nad ostatnými.

EXTRACTION 2

Začneme aktuálne najsledovanejším filmov na slovenskom Netflixe, ktorým je EXTRACTION 2. Ako už asi tušíte, tak ide o druhý diel filmu Extraction, v ktorom hrá populárny herec Chris Hemsworth. Opäť sa vracia vo svojej roli Tylera Rakea, žoldniera, ktorý v predchádzajúcom filme len tesne unikol smrti. Avšak čaká ho ďalšia a omnoho nebezpečnejšie misia.  V každom prípade, film je plný napätia, ktorý je nabitý streľbou a brutálnymi súbojmi spolu s množstvom ohromujúcich scén.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kate

Hlavnou postavou je mladá žena s rovnakým menom, Kate, ktorá pracuje ako nájomná vrahyňa. Po neúspešnom pokuse o atentát, sa sama stane terčom útoku a zistí, že jej jedlo, ktoré zjedla, bolo otrávené. Následne ako dostala smrteľnú otravu, má len 24 hodín života, ktoré využije na to, aby našla vyniká a pomstila sa. Počas neúprosného stretnutia so svojimi súpermi odhaľuje temné tajomstvá svojho minulého života bojujúc o svoje prežitie. Film „Kate“ je plný akcie, napätia a emocionálneho dobrodružstva, ktoré odhaľuje hlbšie vrstvy Kate a jej cestu ku spravodlivosti.

The Gray Man

The Gray Man je jedným z najdrahších filmov z produkcie Netflixu, ktorý vyšiel platformu na približne 200 miliónov dolárov. Film sa sústreďuje okolo vraha CIA menom Six (Ryan Gosling), ktorý odhalil špinu na agentúru, pre ktorú pracuje, následne sa stal nepohodlným. Vzhľadom na to, že ide o profesionála, ktorému sa dostalo extra tréningu, tak ho nie je vôbec jednoduché zneškodniť. Six je na úteku uprostred celosvetového pátrania, ktoré vyvolal jeho sociopatický bývalý kolega Lloyd Hansen (Evans). Následne začína boj o holý život.

Red Notice

Film Red Notice je akčná komédia z roku 2021, ktorá sa zameriava na svet medzinárodnej kriminality. Hlavnými postavami sú tri ikonické hviezdy: Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds. Príbeh sa točí okolo lovu na vzácny artefakt nazvaný „Red Notice“, ktorý je označený ako najväčšia krádež v dejinách. Dwayne Johnson hrá úlohu agenta Interpolu, ktorý sa snaží chytiť zlodeja, ktorý ukradol artefakt. Gal Gadot stvárňuje záhadného a nebezpečného zloducha, zatiaľ čo Ryan Reynolds je šarmantný podvodník, ktorý sa ocitne uprostred ich konfliktu. Film „Red Notice“ ponúka kombináciu akcie, humoru a napätia.

The Mother

Posledným filmom, ktorý stojí za pozornosť, je The Mother. Tento film mal premiéru na Netflixe len nedávno a to v máji. Vo filme „The Mother“ si Jennifer Lopez zahrala hlavnú úlohu, postavu ženy, ktorá sa stala vrahyňou a bola nútená sa vzdať svojej dcéry pri jej narodení, aby prežila. Po tom, čo sa viac ako desať rokov skrývala na Aljaške, sa Lopez dozvie, že jej dcéra Zoe je v ohrození. Od tohto momentu nasleduje smrteľná hra na mačku a myš, pričom matka má v úmysle zabiť každého, kto sa pokúsi ublížiť jej dcére.

Našli ste si medzi filmami také, ktoré vás oslovili natoľko, že si ich pozriete? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach. Rovnako nás poteší, ak nám dáte do pozornosti aj vaše tipy na dobré filmy či seriály.

 

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Zobraziť komentáre
Close
Close