Rozmýšľate, čo si pozrieť? Týchto 10 aprílových noviniek na Netflixe neprehliadnite!

Aj počas apríla Netflix rozširuje svoju ponuku a tieto novinky odporúčame.

netflix filmy a serialy
Zdroj: rafapress / Shutterstock.com

Príjemný večer sa dá stráviť aj pri Netflixe, no problémom skôr býva to, čo si z bohatej ponuky vybrať. Jedna z najväčších streamovacích služieb na internete ponúka množstvo filmov a seriálov zo všetkých žánrov, no prinášame vám niekoľko noviniek, ktoré prídu na Netflix ešte počas apríla.  

10 noviniek na Netflixe, ktorý si nenechajte utiecť

Spojenec 

Film spojenec je napínavý thriller, v ktorom sa stretne ostrieľaný New Yorkský detektív s rovnako prefíkaným zlodejom. Dalton Russell je hádam najinteligentnejší zločinec, aký existoval a detektív Frazier musí urobiť všetko preto, aby mu ho prekazil. Russell sa rozhodol prepadnúť jednu z najväčších bánk, v ktorej drží desiatky rukojemníkov. Keď sa situácia začína vyostrovať, na scénu prichádza vyjednávač, s ktorým sa začína všetko vymykať kontrole.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Veľkí bratia 

Danny a Wheeler sú tridsiatnici, ktorí sa stále správajú, ako by boli v puberte. Počas jednej divokej párty sa im podarilo zdemolovať nákladné auto plné energetických nápojov a teraz musia čeliť dôsledkom svojich činov. Na výber majú dve možnosti. Buď obaja pôjdu do väzenia, kde sa ani jednému nechce ísť, alebo sa musia postarať o problémové dieťa z výchovného zariadenia.  

Neal Brennan: Crazy Good 

Aj tentokrát tu máme niečo pre milovníkov stand-up comedy. Crazy Good je už v poradí tretím Netflix špeciálom komika Neala Brennana a opäť si pre vás pripravil svoj špecifický pohľad na niekoľko aktuálnych, ale aj nadčasových tém. Tentokrát si zoberie na mušku “mindsety” milionárov a obchodníkov s kryptomenami. Popri tom ale rozoberie aj nikdy nestarnúcu problematiku vzťahov a duševného zdravia.  

Únos letu 601 

Tento seriál inšpirovaný skutočnou udalosťou vás dostane do hrôzy letu, ktorého sa zmocnia teroristi. Na dvoch letuškách ostáva, aby nejak prekabátili útočníkov uprostred vyhroteného vyjednávania.  

Čo má Jennifer na svedomí?  

True crime dokument zachytáva brutálny prípad, ktorý sa odohral v tichom kanadskom mestečku. Jedného dňa zavolala Jennifer na tiesňovú linku a tvrdila, že sa do jej domu vlámali neznámi ľudia a zabili jej rodičov. Vyšetrovanie ale odhalilo skutočnosti, ktoré by nikoho ani len nenapadli.  

Noc svätojánska 

Táto nórska seriálová dráma zachytáva príbeh Cariny, ktorá zavolá celú rodinu na tradičnú oslavu slnovratu. Nečakala ale, že na povrch začnú vychádzať rokmi pochované tajomstvá a rodinná idylka sa razom mení na nočnú moru.  

Sobík 

Seriál Sobík zachytáva príbeh komika, ktorý v ťažkej chvíli preukázal láskavosť žene, ktorá sa ocitla v ťažkej chvíli. Tým ale odštartoval sled udalostí, ktoré prevrátia jeho život hore nohami.  

Cesta do Austrálie 

Doktori žene zistili rakovinu, no namiesto liečby sa žena vyberie do Tasmánie, aby si splnila všetko, čo chcela za život stihnúť.  

Good Times

Rozprávky nemusia byť len pre deti, o čom vás presvedčí aj seriál Good Times. Ide o prerobenie starej televíznej klasiky, no v odvážnejšom a vtipnejšom kabáte. Pridajte sa k novej generácii Evansovcov a sledujte, ako sa snažia prežiť na sídlisku Chicaga.  

Láska cez stenu 

V tejto španielskej romantickej komédii spoznáte dvoch ľudí, ktorí by nemohli byť odlišnejší. Mladá klaviristka Valentina chce svoj život začať odznova. Čo by ale čert nechcel, býva len cez tenkú stenu od vynálezcu Davida, ktorý neznáša hluk. Tenká stena, ktorá ich rozdeľuje, sa nakoniec stane tým, čo ich spojí dokopy.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre