Filmy a seriály

10 komédií na Netflixe, ktoré sa určite oplatí vidieť. Budete sa váľať od smiechu ako nikdy predtým!

Netflix nezaostáva ani v ponuke kvalitných komédií. Týchto 10 rozhodne nevynechajte.

Netflix ponúka naozaj bohatý výber rôznych filmov a seriálov. Ak máte chuť na nejakú kvalitnú komédiu, ani v tomto ponuka Netflixu nezaostáva. Čo si teda vybrať z ponuky?  

Hráčky 

Svet randenia je rýchly, nevyspytateľný a stačí málo, aby sme sa v ňom kompletne stratili. Komédia Hráčky vás zavedie do života športovej novinárky menom Mack, ktorá je na randenie a balenie expertka. Pre svoju partiu vymýšľa rôzne plány, ktorých cieľom je jediné, dostať do postele svoj cieľ. Táto partička ľudí má ale jedno pravidlo, nikdy sa nezamilovať.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

To všetko sa zmení, keď Mack spoznáva mimoriadne atraktívneho a sympatického Nicka. Zistí, že dodržať svoje jediné pravidlo môže byť v tomto prípade poriadne ťažké.  

Fotri  

Fotri je filmový debut známeho komika Billa Burra, ktorý je známy tým, že sa s ničím ne*sere, čo sa určite podpísalo aj na tomto diele. Film Fotri ponúka príbeh troch kamarátov, ktorí sa stali otcami a zatiaľ sa nevedia poriadne hýbať v tom, čo táto nová úloha so sebou prináša. Tešiť sa môžete na kvalitný humor, ale aj emócie, ktoré so sebou prináša jedine otcovstvo.  

Rozhodne nie si pozvaný na môj bat mitzvah 

Ako prvé vás nepochybne zaskočí názov filmu, no pod ním sa ukrýva krásny príbeh o dospievaní, ktorému nechýba ani poriadna dávka humoru. Zahral si v ňom Adam Sandler spolu s rodinou. Film sleduje 13-ročnú Stacy Friedman, ktorá sa rozhodne mať oslavu, ktorá schová do vrecka všetky oslavy, no plány jej prekazuje náhla dráma.  

Z iného cesta 

Čo všetko sa môže pokaziť, keď sa chystáme spoznať rodinu našej životnej lásky? Túto situáciu určite pozná každý a Z iného cesta je presne o tom. Tešiť sa môžete na hviezdne obsadenie a príbeh, v ktorom si nájde miesto nielen humor, ale aj ukážka toho, ako môžu medzi sebou odlišné kultúry (ne)vychádzať.  

Na Nože: Glass Onion 

Pokračovanie fantastického filmu na Nože nás opäť vracia k špecifickému súkromnému detektívovi Benoitovi Blancovi. Tentokrát sa Blanc vydáva do Grécka, kde každoročnú stretávku priateľov prekazí vražda.  

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga 

Svetoznámy Will Ferrell si po boku Rachel McAdams zahrajú postavy dvoch kamarátov z Islandu, ktorí už od detstva snívajú o tom, že vyhrajú Eurovíziu. Napriek všetkým prekážkam to pár skutočne dotiahne až na prestížnu súťaž, kde si zmerajú sily s talentovanými spevákmi z celého sveta.  

To zariadime 

Dvaja prepracovaní asistenti sa rozhodnú, že kľúčom k ich šťastiu je zariadiť, aby sa ich dvaja šéfovia do seba zamilovali. Čo by sa len mohlo pokaziť? To sa dozviete v tejto neodolateľnej romantickej komédii.  

Niekto skvelý 

Hudobná novinárka Jenny je pripravená opustiť New York a vydať sa za svojou vysnenou prácou do San Francisca. Jej idylku však prekazí priateľ, ktorý sa s ňou tesne pred odchodom rozíde. Jenny sa rúcajú všetky plány, no našťastie má po ruke dvoch verných priateľov, ktorí jej pomôžu odpútať myseľ od rozchodu a zariadiť jej poslednú noc v New Yorku, na ktorú určite nezabudne.  

Rodinná rošáda 

Dávajte si pozor, čo si želáte. Tak by sa dal zhrnúť film Rodinná rošáda, ktorý vám predstaví rodinu Walkerovcov. Jess sa najviac obáva toho, že jej rodina sa stáva odlúčená, preto sa rozhodne vymyslieť niečo, čo by ich všetkých opäť spojilo dokopy. Po nevydarenom pokuse sa ale rodina ráno zobudí a vyjde najavo, že si všetci medzi sebou vymenili telá.  

Máme tu ducha 

Aj napriek názvu ide o film aj pre tých, ktorí nemajú radi horory. Vo filme tínedžer Kevin objaví v podkroví domu ducha a po čase sa s ním skamaráti. Kevin sľubuje duchovi, že mu pomôže vyriešiť niekoľko nedoriešených vecí. Všetko sa ale zmení, keď sa Kevinov otec dozvie o duchovi a rozhodne sa ho nahrať na video a zavesiť na internet, aby na ňom zarobil.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close