Filmy a seriály

Nebudete ani dýchať: 7 thrillerov na Netflixe, ktoré sa vám dostanú pod kožu

Ponuka Netflixu je naozaj bohatá a tentokrát vám predstavujeme najlepšie thrillery.

Netflix ponúka obrovské množstvo filmov a seriálov, pričom niekedy je naozaj ťažké vybrať si. Vo väčšine prípadov to ale závisí podľa nálady. Ak máte chuť na poctivú akčnú bombu, určite sa pozrite na tieto tipy. Ak ale chcete niečo, čo vás usadí do gauča, čítajte nižšie.  

Dobrý thriller vám nedá pokoj ani po záverečných titulkách, no nájsť nejaký, čo sa naozaj oplatí je ťažké. Nižšie vám preto predstavíme 7 napínavých thrillerov, ktoré sa určite oplatí vidieť.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Napínavé thrillery, ktoré si môžete práve teraz pozrieť na Netflixe

Nechaj svet svetom 

Apokalyptických filmov je veľa, no čo sa stane, keď sa svet ako ho poznáme naozaj skončí? Anamda Sandford a jej manžel Clay zobrali deti na víkendový oddych do kľudného a útulného domu na Long Islande, aby si na chvíľu dali pokoj od rušného New Yorku. Všetko sa ale zmení, keď prichádza majiteľ a povie im, že v meste nastávajú obrovské výpadky. Dve rodiny sa musia naučiť veriť si, ak chcú mať šancu na prežitie.  

Jašter 

Tento kriminálny thriller plný zvratov sleduje postavu ostrieľaného detektíva Toma Nicholsa, ktorého si zahral fantastický Benicio Del Toro. Detektív sa dostáva doprostred vyšetrovania vraždy realitnej maklérky. Tú našli v jednom z domov na predaj a jej manžel, majiteľ realitného impéria, je z jej smrti naozaj zdrvený. Niečo tu ale nehrá.  

Telefón 

Kórejský sci-fi thriller sa točí okolo starého telefónu. Mladá Seo-yeon sa vracia do svojho rodného domu a zapája starý telefón do siete. V tom začne dostávať hovory od vystrašenej ženy. Nakoniec zisťujú, že žijú v rovnakom dome, no delí ich 20 rokov.  

Bird box 

Postapokalyptický sci-fi thriller Bird box nám ukazuje svet, v ktorom žijú hrôzostrašné bytosti, na ktoré sa nemôžete pozerať, inak spáchate samovraždu. Malorie s dvoma deťmi musí bojovať o holí život a prejsť mimoriadne nebezpečným svetom.  

Spiderhead 

Tento film je príbehom dvoch zločincov, ktorí sa rozhodnú skrátiť svoj trest tým, že sa prihlásia ako testovacie subjekty pre chemikálie, ktoré menia náladu a myslenie človeka. Väzni sa môžu pohybovať voľne bez dozoru, no majú len jednu podmienku, musia sa dostaviť na testy načas. Ako to už ale býva, dvojica “dobrovoľníkov” odhaľuje niečo oveľa temnejšie, než sa spočiatku zdá.  

Kde som doma 

Desivý psychologický thriller vám položí otázku, čoho všetkého sú ľudia schopní, aby mali pekný byt. Javier Munoz bol kedysi úspešným reklamným agentom, no odrazu sa stal nezamestnaným a musel opustiť svoju vilu, spolu so ženou a dieťaťom. Javier sa s rodinou presťahuje do chudobnejšej časti Barcelony, no zdá sa, že nevie nechať svoju bohatú minulosť za sebou.  

Diera 

Tento sci-fi thriller je zároveň fantastickým sociálnym komentárom. Premisa filmu je jednoduchá, rampa s jedlom sa posúva z najvrchnejších poschodí až úplne dole, pričom ľudia môžu zjesť, čo im hrdlo ráči. Chyták je v tom, že tým na spodných poschodiach ostáva len to, čo im nechali tí hore. Jediné čo majú zakázané je schovávať si jedlo a každý mesiac sú ľudia náhodne pridelení na nejaké poschodie. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close