Netflix aj v druhej polovici apríla prinesie skvosty. Týchto 10 filmov a seriálov neprehliadnite, stoja za pozretie!

Netflix nám aj v druhej polovici apríla prinesie kvalitné filmy a seriály. Pozrite sa na náš výber 10 najzaujímavejších prírastkov.

Netflix_titulka_2
Zdroj: flickr.com (Focal Foto) (CC BY-NC 2.0)

Už máme za polovicou apríla, no ani v tej druhej sa rozhodne po večeroch nudiť nebudete. Netflix si totiž pripravil ako vždy bohatú filmovú a seriálovú nádielku. Poďme sa teda pozrieť na to, čo nás ešte tento mesiac ešte čaká. Vybrali sme pre vás desiatku najzaujímavejších tipov.  

Tieto filmy a seriály neprehliadnite, stoja za to!

The Circle 

Dnes, 17. apríla, sa do ponuky Netflixu dostáva zaujímavá reality show, The Circle. V tomto sociálnom experimente musia online súťažiaci flirtovať, kamarátiť sa a aj zavádzať, aby sa stali najlepšími influencermi a získali tak bohatú finančnú odmenu. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Besy podľa Grimmovcov 

Väčšina pozná rozprávky bratov Grimmovcov, no v tejto podobe ste ich určite ešte nevideli. Dnes, 17. apríla, vychádza krátka antológia príbehov, ktoré potešia hlavne fanúšikov anime žánru. Pozriete sa na šesť klasických rozprávok, ktoré majú naozaj temný zvrat a ukazujú temné stránky ľudskej túžby.  

Náš svet plný života 

Vydajte sa s herečkou Cate Blanchett na dychberúcu cestu okolo sveta, v ktorej spolu preskúmate inteligenciu, vynaliezavosť a prepojenosť života na našej planéte. Tento dokument si môžete pozrieť od 17. apríla. 

Rebel Moon, časť druhá: Jazvonoska 

Už o dva dni, 19. apríla, sa môžete tešiť na pokračovanie veľkolepej fantasy, Rebel Moon. Povstalci sa pripravujú na boj proti neľútostným protivníkom vo vojne, ktorá ukuje nerozlučné spojenectvá a vytvorí hrdinov a legendy.

Fern Brady: Autistic Bikini Queen 

Prehupnime sa ale teraz do 22. apríla. V ponuke Netflixu pribudne stand-up špeciál svojskej škótskej komičky, Fern Brady. Tá sa rozrozpráva o živote v strednom veku, o životných sklamaniach, postupnom úpadku, no načrie aj citlivé témy, ako napríklad smrť.

Banditi: Na ceste za zlatom 

Deň na to ovládnu Netflix talianski banditi, ktorí vám ukážu, ako to vyzeralo na juhu Talianska v 19. storočí. V seriáli budete sprevádzať Filoménu, bohatú ženu, ktorú však nebaví život v prepychu a radšej sa vydá na riskantnú púť za pokladom.

Osloboď ma 

Už 24. apríla pribudne do ponuky ďalší  dramatický seriál, ktorý vám ukáže dvoch priateľov, Billyho a Doggea, ktorí sa nechali nahovoriť na život v gangu. Keď však stoja zoči-voči násilnému svetu, zisťujú, že sú príliš mladí na to, aby sa pred ním chránili.

Dead Boy Detectives  

Ak vás straší duch alebo vaše spomienky ukradol démon, na pomoc si môžete zavolať detektívov Dead Boy Detectives, už od 25. apríla na Netflixe.  

City Hunter 

Približne takto o týždne, 25. apríla, sa do ponuky Netflixu dostane akčná komédia City Hunter. Príbeh zachytáva súkromného detektíva menom Ryo Saeba, ktorý sa nie tak úplne z vlastnej vôle spojí so sestrou svojho bývalého partnera, aby vyšetril svoju vlastnú smrť.

Prípad Asunta 

Seriál inšpirovaný skutočnou udalosťou sa točí okolo manželov, ktorí ohlásia zmiznutie svojej dcéry, malej Asunty. Keď sa ale vyšetrovanie rozbehne, netrvá dlho a obráti sa proti nim. Seriál sa dostáva do ponuky 26. apríla.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre