Filmy a seriálySpravodajstvo

Pozrite si výber 10 najlepších akčných Netflix filmov, ktoré by ste nemali prehliadať! Ktoré z nich si pozriete?

Všetci filmožrúti by mali spozornieť. Toto sú najlepšie akčné filmy, ktoré si môžete aktuálne na platforme Netflix pozrieť.

Nedávno sme sa pozreli na výber aktuálne najlepších filmov na Netflixe, ktoré stoja za hriech, ako aj na najlepšie sci-fi filmy. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšie filmy, ktoré stoja za pozornosť. Tentokrát ide však o kategóriu akčných filmov. Poďme sa spolu pozrieť na výber tých najlepších. Pevne veríme, že sa vám bude páčiť.

Najlepšie akčné filmy na Netflixe

I Am All Girls

Juhoafrický kriminálny triler I Am All Girls je absolútnou nevyhnutnosťou pre fanúšikov pútavých filmov obsahujúcich skutočne výnimočné akcie v rámci tohto žánru, ktoré vedú k premýšľaniu. Celý film je založený na skutočných udalostiach a sleduje strašidelný príbeh pomsty vo svete obchodovania s ľuďmi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Free Fire

Kto by nemal rád svišťanie nábojov? Free Fire je filmom, v ktorom bude počuť najmä rýchlo letiace náboje všade navôkol. Dôvodom je, že ide o film, kde sa viac strieľa, ako rozpráva. Ide o kriminálny film, ktorý je situovaný do 70. rokov minulého storočia a ústrednou témou je obchod so zbraňami. Zločinci na oboch stranách spackanej transakcie zaujali svoje miesto okolo veľkého skladu a pokúšajú sa navzájom vyhladiť. Brie Larson, Armie Hammer, Cillian Murphy a Sharlto Copley okrem iného vnášajú do postáv určité kúzlo a hĺbku, ale všetko je to vlastne aj tak iba o prestrelke. 

Hardcore Henry

Hardcore Henry je jedným z najintenzívnejších a jedinečných akčných filmov, aké si môžete aktuálne pozrieť. Dej je dosť priamy, Henry je vzkriesený bez pamäte a musí zachrániť svoju ženu pred telekinetickým vojvodcom. Film je však natáčaný v prvej osobe. Znamená to, že všetko uvidíte, ako keby ste boli Hernim vy.

Project Power

Filmy o superhrdinoch sú v dnešnej dobe mimoriadne populárne, čo nie je až také šokujúce vzhľadom na to, aké vzrušujúce môžu byť tieto filmy  nabitými akciami od začiatku do konca. V Project Power bola vyvinutá pilulka, ktorá na obmedzený čas aktivuje v človeku supersilu. Takže namiesto toho, aby vás na chvíľu povzniesla euforická cesta, ponúka schopnosť byť nepriestrelný, získať röntgenové videnie alebo dokonca zmraziť ľudí. Ale nie každá moc je dobrá, pretože niektorí ju nie sú schopní zvládnuť.

Wheelman

Frank Grillo je hercom, ktorému akčné postavy jednoducho sedia a nie je tomu inak ani v prípade Wheelman. Vo filme hrá postavu vodiča, ktorý sa špecializuje najmä na odvoz bankových lupičov z miesta činu. Počas jeho poslednej akcie si však uvedomí, že niečo nie je v poriadku a zistí, že ho podviedli. Jeho kumpáni si pre neho pripravili guľku. Následne začínajú akčné preteky a to nielen o jeho život, ale aj o život jeho rodiny.

Close

Hlavnou hrdinkou filmu je Sam (Noomi Rapace), jedna z najlepších agentiek z protiteroristickej jednotky, ktorá má za úlohu chrániť mladú bohatú dedičku Sarah (Olivia Jewson). Sam neznáša svoju rolu opatrovateľky, tá sa však náhle zmení. Dôvodom je, že potom ako sa ukáže, že niekto sa snaží uniesť Sarah, tak musí bojovať nielen o svoj život, ale aj život svoje zverenkine

Sentinelle

Sentinelle je film, ktorý sa rozbieha o niečo dlhšie, ale stojí za to. Zachytáva príbeh traumatizovanej vojačky, ktorá sa snaží pomstiť útok na svoju sestru. Olga Kurylenko, v tomto filme hrá hlavnú postavu vojačky, ktorá sa vracia z Blízkeho víkendu, aby sa stretla so svojou rodinou. Spolu so svojou sestrou sa vybrali na diskotéku, pričom sestra odišla s rozmaznaným synom ruského gangstra, čo nemala robiť. Výhľad na zábavnú noc plnú vzrušenia sa jej totiž premenil na hodiny hrôzy.

Braven

Braven je ďalší film, v ktorom sa ku slovu dostanú najmä zbrane. Zachytáva príbeh drevorubača, ktorý bude musieť ochrániť svoji rodinu pred gangstrami. Dôvodom je, že jeden z jeho zamestnancov preváža v jeho aute drogy, avšak po nehode, rozhodne sa drogy ukryť do jeho chaty. Jason Momoa, drevorubač, sa však rozhodne ísť na víkend spolu so svojou rodinou na dovolenku a ako inak, nasmeruje si to do svojej chaty, kam sa chystajú ísť aj díleri pre svoje drogy.

The Old Guard

Film The Old Guard bol vytvoreným na základe série komiksov od Grega Rucka a Leandra Fernandeza. Zachytáva príbeh „nesmrteľných“ ľudí, ktorých nezastaví ani guľka do srdca. Po každej guľke sú totiž schopnými zregenerovať sa a žijú tu medzi nami stovky rokov. Keď to však zistí jeden z ich zákazníkov, tak sa rozhodne ich zajať a odhaliť, čo stojí za ich schopnosťou regenerácie. Potom začne boj o prežitie.

Bright

Bright je film, ktorý zachytáva život ľudí bok po boku s fantasy tvormi ako sú elfovia, orkovia ďalší. Will Smith, dôstojník polície v spolupráci s orkom (Joel Edgerton), jeho parťákom, sú privolaní do brlohu teroristickej organizácie a vtiahnutí do nerovného súboja s magickými silami i ľudskou žiadostivosťou. Na mieste nachádzajú okrem zohavených tiel aj tajomnú elfské dievčinu Tikka (Lucy Fry) a vzácny magickú prútik, po ktorom všetci prahnú.

Pevne veríme, že medzi filmami vyššie ste si našli také, ktoré vás oslovili. Prípadne, ak máte aj vy nejaký dobrý tip na film, tak budeme radi, ak sa o neho podelíte nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close