Top seriály na Netflixe, ktoré stoja za vzhliadnutie. Ktoré si pozriete?!

Pozrite sa na výber TOP SERIÁLOV, aké si môžete aktuálne na platforme Netflix pozrieť.

Netflix najlepsie serialy
Zdroj: Vosveteit.sk, Netflix

Určite to poznáte, prídete večer domov a chcete si pozrieť nejaký film alebo seriál, no už „všetko“ ste videli. Mnohé platformy potom, ako si pozrieme prvé seriály, nám následne zobrazujú obdobný obsah. Veľakrát sa stane, že sa v ňom následne zacyklíme a máme potom pocit, že sme už všetko videli. No nie je tomu celkom tak. Dovoľte nám, dať vám preto do pozornosti niekoľko seriálov z platformy Netflix, ktoré stoja za pozornosť. Pevne veríme, že nižšie nájdete také, ktoré vás oslovia a hlavne, že budú pre vás nové.

Tieto seriály neprehliadnite

Stranger Things

Seriál sa odohráva v roku 1983 v meste Hawkins v štáte Indiana. Keď malý chlapec zmizne, jeho kamaráti a rodina začínajú hľadať odpovede a odhalia tajomnú vládnu konšpiráciu a temné nadprirodzené sily. Mimochodom, seriál má až 5 sérií, takže sa máte na čo tešiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Breaking Bad

Asi každý z nás by chcel prežiť krásny život bez komplikácií, no čo by ste spravili, ak by vás život prinútil, stať sa gangstrom?! Seriál sa zameriava na vysokoškolského profesora, ktorý sa rozhodne vyrábať a predávať metamfetamín, aby zabezpečil finančnú budúcnosť pre svoju rodinu. Stáva sa jedným z najväčších drogových barónov v USA, ale jeho podnikanie sa rúca a jeho rodina je ohrozená. Paradoxom tohto príbehu je, že na opačnej strany barikády stojí jeho zať, ktorý sa ho snaží chytiť, no dlho nevie o jeho aktivitách.

Money Heist

Seriál sleduje plánovanie a uskutočňovanie dokonalého prepadnutia banky zo strany skupiny zločincov, ktorí sa nazývajú „La Casa de Papel„. Ich cieľom je nielen získať peniaze, ale aj ukázať verejnosti, že banky a spoločnosť sú nespravodlivé. Tento seriál na platforme Netflix zlomil viacero rekordov, no paradoxom je, že prvé časti skončili takmer fiaskom. V každom prípade, nejde o bežných lupičov, s ktorými sa môžete stretnúť v každom inom filme či seriáli. Rovnako treba povedať, že žiadne plán nejde tak, ako bol navrhnutý a lupiči musia častokrát improvizovať, aby ich nechytili.

Narcos

Nejeden chlapec sa túžil stať aspoň na chvíľku gangstrom či drogovým dílerom. No takýto život nie je len o slasti, ale aj o utrpení, strachu a ťažkých rozhodnutiach. Pozrite sa na seriál, ktorý sleduje život a kariéru kolumbijského drogového kráľa Pabla Escobara, ktorý sa stal jedným z najbohatších a najnebezpečnejších mužov na svete. DEA agenti sa snažia zastaviť jeho obchodovanie s drogami a zločinnú organizáciu, ktorú vytvoril.

The Crown

Seriál sleduje život a vládu kráľovnej Alžbety II. od jej nástupu na trón v roku 1952. Seriál sa zameriava na historické udalosti a politické intrigy, ktoré musela prekonať počas svojej vlády a jej vzťah s jej rodinou. Vedeli by ste si takýto život predstaviť?!

Peaky Blinders

Seriál sa odohráva v 20. rokoch minulého storočia a sleduje fiktívnu zločineckú rodinu z Birminghamu v Anglicku, ktorá má kontrolu nad mnohými nezákonnými obchodmi a konfliktmi. Ich cieľom je získať ešte väčšiu moc a odplatiť sa svojim nepriateľom. No takýto život prináša mnoho zvratov, chvíľke šťastia strieda zrada, pästné súboje a strach o vlastný život ako aj život svojich najbližších.

The Witcher

Seriál The Witcher je fantasy seriál založený na rovnomenných knihách od autora Andrzeja Sapkowského. Hlavným hrdinom je Geralt z Rivie, profesionálny lovec príšer, ktorý sa snaží nájsť svoje miesto vo svete, ktorý je plný zrady, magie a nebezpečenstva. Geraltovi osud sa spája s osudom princeznej Ciri, ktorá sa musí uchýliť do úkrytu, keď sa jej kráľovstvo dostane do ťažkostí. Geralt sa snaží chrániť princeznin život a nájsť spôsob, ako ochrániť ju a celé kráľovstvo pred nebezpečenstvami, ktoré ich ohrozujú. Seriál sa odohráva v magickom svete plnom rôznych druhov príšer, kúziel a záhad, a Geralt musí bojovať proti mnohým nebezpečenstvám, aby ochránil tých, ktorých miluje.

The Umbrella Academy

Seriál sa zameriava na súrodencov, ktorí majú nadprirodzené schopnosti a ktorí sa spoja, aby odhalili tajomstvo ich zosnulého otca a zastavili hrozbu apokalypsy. Ich cesta ich však vedie k mnohým nečakaným odhaleniam a tajomstvám.

Dark

Táto nemecká sci-fi série sa zameriava na mesto Winden, kde sa zrazu objavujú časové portály a časové preskakovanie, ktoré spôsobuje chaos a zmätok v životoch miestnych obyvateľov. Seriál sa zameriava na niekoľko rodín, ktoré sa snažia odhaliť pravdu o tajomstvách, ktoré sa skrývajú v čase.

Ozark

Seriál sa zameriava na rodinu Byrdeovcov, ktorá sa presťahuje do malého mesta v Ozarkách v Missouri, aby sa pokúsili zachrániť svoj život pred niekoľkými nepríjemnými kriminálnymi elementami. Ich úlohou je splniť nebezpečné úlohy a získať potrebné peniaze, ktoré by ich zachránili.

The Haunting of Hill House

Seriál sa zameriava na rodinu, ktorá vyrastala v strašidelnom dome Hill House a ktorá musela čeliť hrozbám a záhadám, ktoré sa v dome skrývali. Seriál prechádza medzi prítomnosťou a minulosťou, pričom odhaľuje temné tajomstvá, ktoré sa skrývajú za každým rohom.

Našli ste medzi seriálmi vyššie aj také, ktoré vás oslovili? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach. Prípadne, ak máte nejaký tip na ďalší seriál, ktorý stojí za hriech, budeme radi, ak sa o neho podelíte.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre