Filmy a seriálySpravodajstvo

Od ďalšej série Money Heist: La Casa de Papel, nás delí už len pár dní! Kedy nájdeme seriál na Netflixe?

Seriál, ktorý pobláznil milióny divákov, sa vracia späť na obrazovky.

Money Heist je seriálom, ktorý pobláznil milióny ľudí naprieč celým svetom. Ešte koncom mája sme vás informovali, že spoločnosť Netflix, ktorá stojí za produkciou tohto populárneho seriálu, ukončila natáčanie 5. série, La Casa de Papel.

Neskôr sa špekulovalo, že seriál na obrazovkách našich televízoroch, uvidíme niekedy v štvrtom kvartáli tohto roka. Mnoho expertov odhadovalo, že sa tak stane v predvianočnom období. Neskôr však vyplávalo na povrch, že seriál uvidíme už v septembri.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Money Heist: La Casa de Papel začína už o pár dní

Ako sme už vyššie spomínali, tak seriál na obrazovky našich televízorov zavíta už čoskoro. Konkrétne hovoríme o 3. septembri, kedy si budeme môcť pozrieť prvú časť 5. série. Álex Pina, tvorca tohto seriálu v minulosti prezradil, že celkovo sa budeme môcť tešiť až na 10 častí.

Ako informuje portál variety.com, tak seriál mal pôvodne prísť na obrazovky našich televízorov oveľa skôr. Všetko však skomplikovala aktuálne prebiehajúca pandémia, ktorá sa podpísala pod neskoršie uvedenie seriálu.

5. séria Money Heist by mala začať gangom uväzneným v Španielskej národnej banke. Potom, ako zvládnu odvrátiť smrť Lisbon, tak následne budú čeliť doteraz najtemnejšej hodine po smrti jedného z ďalších členov svojho gangu. Profesora medzitým zajme Sierra (Najwa Nimri) a pravdepodobne vôbec prvýkrát, bude najobávanejší gang lupičov fungovať bez plánu. Keď sa okolo nich „zrúti svet“, príde španielska armáda, ktorá sľubuje, že bude zatiaľ tým najpôsobivejším nepriateľom, prezrádzajú osnovy seriálu.

Pina zároveň sľubuje, že pôjde o filmový zážitok plný akcie, aký sme doposiaľ ešte nevideli.

„Študovali sme, ako strieľať pomocou extrémnejších metód, aby sme vytvorili ešte väčšie napätie. Postavili sme obrovské sady, aby sme ich zničili. Museli sme sa toho veľa naučiť, ale je to tá najlepšia časť tejto práce, “ hovorí Pina.

V závere však musíme dodať, že 5. séria Money Heist, bude pravdepodobne aj poslednou. Pina uviedol,  že aktuálne nemajú v pláne natáčať ďalšie série.

„Po piatej sérií uvidíme, čo budeme robiť ďalej. Ale zatiaľ sa neplánujú ďalšie „Money Heist“,“ hovorí Pina.

Tešíte sa na seriál? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close