SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE a ďalšie produkty prídu už čoskoro: Ďalšie úniky potvrdzujú ich existenciu

Samsung Galaxy S23 FE podľa posledných únikov príde až koncom tohto roka. Prinesie so sebou aj ďalšie produkty v podobe tabletu a ďalšie.

Spoločnosť Samsung len nedávno predstavila svoje nové smartfóny so skladateľnou konštrukciou, no mnohí fanúšikovia čakajú ešte na jedno väčšie predstavenie. Populárnymi smartfónmi v portfóliu Samsungu sa totiž stali aj fanúšikovské edície a tohtoročné úniky smerujú k tomu, že sa predsa dočkáme modelu s označením Samsung Galaxy S23 FE. Najnovšie sa opäť objavili na internete informácie, ktoré odkazujú na predstavenie tohto smartfónu s ďalšími zariadeniami. Informuje o tom Max Jambor na svojom účte na Twitteri, ktorý rovnako vyvracia niektoré informácie okolo predstavenia produktov na blížiacej sa veľkej technologickej konferencii. Kedy teda Samsung prinesie nové produkty a na čo všetko sa teraz máme tešiť? To si prezradíme teraz v našom článku.

Samsung Galaxy S23 FE príde ešte tento rok

Príde? Nepríde? Zrušia ho? Všetky tieto otázky si pokladajú fanúšikovia smartfónov od Samsungu, ktorí čakajú na predstavenie modelu Samsung Galaxy S23 FE. Zrušenie fanúšikovskej edície totiž už raz zažili, keď sa neobjavil na trhu model Galaxy S21 FE. Neskôr ho predstavili, no namiesto neho už neprišiel model Galaxy S22 FE. Po dlhých dohadoch a debatách ohľadom predstavenia novej fanúšikovskej edície ale máme čoraz viac indícií k tomu, že sa model nakoniec predstaví.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa posledných informácií by sa tento rok mal ukázať nielen Samsung Galaxy S23 FE, ale aj nový tablet s označením Samsung Galaxy Tab S9 FE. Predstavenie by malo obsahovať aj slúchadlá Galaxy Buds 3, druhú generáciu Smart Tagu, no aj ďalšie produkty IoT. Toto predstavenie by pritom malo prebehnúť počas štvrtého kvartálu tohto roka, teda niekde medzi mesiacmi október až december. Niektoré zdroje pritom poukazovali aj na predstavenie produktov počas veľkej konferencie IFA v Berlíne. To by sa ale nakoniec stať nemalo.

Samsung predstavenie smartfónu nepriamo potvrdil

Po predstavení skladateľných smartfónov od Samsungu, teda modelov Galaxy Z Flip5 a Galaxy Z Fold5, prebiehalo viacero rozhovorov s predstaviteľmi spoločnosti. Jeden z rozhovorov obsahoval aj otázku na model Samsung Galaxy S23 FE. Podľa redaktora, ktorý viedol rozhovor, je totiž pomerne veľká medzera medzi Galaxy A54 ako najlepšie vybaveným modelom strednej triedy a Galaxy S23. Predstaviteľ Samsungu s ním súhlasil a odpovedal, že je tam miesto presne pre fanúšikovskú edíciu.

samsung galaxy s23+ Displej
Zdroj: Vosveteit.sk

Táto fanúšikovská edícia by mala obsahovať nový čipset z radu Exynos, ktorý by Samsung otestoval tento rok. Išlo by o výraznejší rozdiel v porovnaní so základným Galaxy S23, ktorý ponúkol čipset Snapdragon 8 Gen 2 pre Galaxy. Exynosy sme tento rok totiž videli len v lacnejších telefónoch spoločnosti. Kedy prebehne predstavenie modelu Samsung Galaxy S23 FE a ďalších produktov zatiaľ nevieme. V každom prípade ale ešte máme čas, keďže odhalenie v septembri nemáme očakávať.

Čakáte na predstavenie novej fanúšikovskej edície aj vy? A čo by ste v nej radi videli? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close