AppleSpravodajstvo

Poznáme dátum predstavenia série iPhone 15 a ďalších produktov: Apple uverejnil oficiálnu pozvánku

Séria iPhone 15 príde na trh už o dva týždne. Apple uverejnil oficiálnu pozvánku na online predstavenie nových produktov.

Predstavenie nových iPhonov je zvyčajne veľkou udalosťou, ktorá k sebe priláka aj mnoho fanúšikov Androidov. Americký gigant jednoducho vie ako zaujať a ich udalosti s predstavením nových produktov sú jednoducho veľkolepé. Po mnohých dohadoch, ktoré odkazovali na predstavenie nových produktov práve od Applu, sa teraz môžeme pozrieť na oficiálnu pozvánku s potvrdením oficiálneho dátumu. Ak aj vy plánujete sledovať predstavenie nových iPhonov, tak sledujte pozorne. Udalosť prebehne už o pár dní a americký gigant nám počas neho ukáže najnovšiu sériu smartfónov iPhone 15 spolu s novými Apple Watch a ďalšími produktami.

Sériu iPhone 15 uvidíme už o dva týždne

Ak plánujete sledovať predstavenie novej série smartfónov iPhone 15 spolu s ďalšími produktami, zapíšte si do kalendára oficiálny dátum. Veľká konferencia od spoločnosti Apple totiž prebehne už 12. septembra, čo je utorok. Apple pritom uvádza aj konkrétny čas začiatku konferencie, ktorá začne o 10:00 ráno pacifického času. Keďže ale predstavenie budete sledovať pravdepodobne u nás, pripravte sa o 19:00 nášho času. Konferencia bude obsahovať nielen nové iPhony, ale aj inteligentné hodinky a ďalšie zatiaľ nešpecifikované produkty.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Apple pozvánka predstavenie iPhone 15
Zdroj: Apple

Celá konferencia samozrejme bude streamovaná online na stránke apple.com a taktiež v aplikácii Apple TV. S najväčšou pravdepodobnosťou si ju ale budeme môcť pozrieť aj v rámci videoplatformy YouTube. Noviniek bude hneď viacero, no najväčším produktom celého večera bude práve séria iPhone 15. Tá má priniesť hneď niekoľko revolučných zmien, na ktoré čaká celý svet. Čo teda môžeme od nových smartfónov od spoločnosti Apple očakávať?

USB-C konektor aj Dynamic Island vo všetkých modeloch

Mnohí používatelia sa sťažovali, že spoločnosť Apple už neprináša žiadne väčšie novinky a všetky telefóny vyzerajú takmer rovnako. Zdá sa ale, že tento rok sa fanúšikovia dočkajú vytúženej revolúcie, keďže séria iPhone 15 má ponúknuť hneď viacero významných zmien. Jednou z nich je najmä to, že Apple konečne upustí od využívania konektoru lightning a prejde na USB-C. Tešiť sa máme aj na rýchlejšie nabíjanie a nové pletené káble s vyššou odolnosťou. Samozrejmosťou by malo byť aj navýšenie kapacít batérií, keďže nové iPhony by na jedno nabitie mali vydržať dlhšie.

nabijanie smartfonu titulka
Zdroj: MosayMay / shutterstock.com

Novinkou má byť aj zavedenie prvku známeho ako Dynamic Island aj v základných modeloch série iPhone 15, nie len v Pro verzii. Celá séria teda už vsadí na priestrel pre selfie kameru v displeji namiesto nevkusného výrezu. Medzi špekulácie aktuálne patrí aj informácia, že by sa malo pozmeniť pomenovávanie smartfónov. Model s označením Pro Max by tak tento rok mal nahradiť ten s prívlastkom Ultra.

Budete sledovať predstavenie nových produktov od spoločnosti Apple? A brúsite si na niektorý z nich zuby? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close