APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp prináša novú praktickú funkciu, ktorá nám spríjemní komunikáciu: Využijete ju aj vy?

WhatsApp ponúkne používateľom pri komunikácii využívanie nálepiek. Pozrite sa, ako bude zmena vyzerať aj vo vašom smartfóne.

Komunikačná platforma WhatsApp je v poslednej dobe samá novinka a jednu novú praktickú funkciu pre používateľov prináša aj teraz. Svoju komunikáciu totiž radi často dopĺňame o rôzne prvky ako emoji, nálepky či GIFy, aby sme nudné správy trochu odľahčili. To si uvedomujú aj vývojári WhatsAppu, ktorí sa nám pokúsia komunikáciu so známymi o niečo viac okoreniť. Portál wabetainfo.com nás totiž informuje o novej funkcii, vďaka ktorej sa nám budú navrhovať nálepky, aby sme svoju komunikáciu ozvláštnili. Kedy bude novinka dostupná pre používateľov a v akom štádiu vývoja aktuálne je? To si teraz prezradíme v našom článku.

WhatsApp ponúkne možnosť návrhu nálepky

Vyhľadávanie medzi nálepkami alebo GIFmi v konverzáciách na WhatsAppe mohlo byť doteraz zdĺhavé. Častokrát ste teda radšej takýto prvok v konverzácii ani nepoužili aby ste si ušetrili množstvo času. Populárna komunikačná platforma od spoločnosti Meta nám však prináša návrhy nálepiek, ktoré sa nám budú navrhovať na základe kontextu. Náš zdroj nám pritom prináša aj ukážku toho, ako WhatsApp túto funkciu ponúkne v praxi. Ako môžete vidieť, nálepka sa nám môže navrhnúť napríklad na základe použitého emoji.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vďaka tejto novej funkcii bude môcť byť komunikácia o niečo dynamickejšia a aj bohatšia o rôzne prvky. Podľa všetkého sa aktuálne funkcia nachádza v beta verzii aplikácie a používatelia služby WhatsApp ju budú môcť využiť už v blízkej dobe. Pôjde pritom o funkciu, ktorú budú môcť využiť používatelia Androidu aj systému iOS. Okrem toho už prví používatelia môžu novinku testovať, ak teda využívajú testerskú beta verziu aplikácie.

Vo WhatsAppe v poslednej dobe evidujeme viacero noviniek

Používanie sociálnej siete WhatsApp je v poslednej dobe čoraz príjemnejšie. Množstvo nových funkcií totiž prišlo do WhatsAppu, pričom najvýznamnejšou bude pravdepodobne možnosť prenosu konverzácií medzi smartfónmi. Po novom už nebudeme musieť konverzácie zálohovať na cloud aby sme si ich preniesli do nového zariadenia. Sám Mark Zuckerberg nás totiž pripravil na to, že pomocou QR kódu budeme môcť konverzácie jednoducho prenášať medzi starým a novým smartfónom.

WhatsApp titulka (2)
Zdroj: oasisamuel / Shutterstock.com

Okrem toho bude významný aj panel kontroly súkromia, ktorý nás prevedie bezpečnostnými nastaveniami v rámci platformy. Vďaka nemu už neprehliadneme žiadnu funkciu, ktorá by vedela zabezpečiť naše súkromie v rámci platformy WhatsApp. Služba nám okrem iného aj ponúkne zmeniť si dĺžku pripnutia správ v konverzáciách, no noviniek bude oveľa viac. Používatelia tejto známej komunikačnej platformy sa teda majú bezpochyby na čo tešiť.

Patríte medzi používateľov komunikačnej platformy WhatsApp? A ktorá funkcia za poslednú dobu vás potešila najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close