Filmy a seriálySpravodajstvo

Únos, tajomstvo aj vražda: Strhujúci triler Bez východiska vás nepustí od obrazovky!

Pozrite si triler Bez východiska, od ktorého zaručene nebudete vedieť odísť. Určite si vás získa svojou atmosférou.

Poznáte tú situáciu, kedy bezcieľne prechádzate ponukou streamovacích služieb a neviete si vybrať, čo by ste si len pozreli. Ponuka dokáže byť rozsiahla a vy sa neviete rozhodnúť pre jeden konkrétny titul, s ktorým by ste strávili najbližšie minúty. Ak ste sa teda práve dostali do tejto situácie, prinášame vám inšpiráciu v podobe napínavého trileru, z ktorého nebudete vedieť spustiť oči. Nájdeme v ňom všetko, čo by sme potrebovali pre správne udržanie atmosféry, teda tajomstvá, tmavé prostredie a dokonca aj krv. Ak teda patríte medzi slabšie povahy, upozorňujeme vás, že v tomto filme nájdeme aj veľmi nepríjemné scény. V prípade že vás to však neodradilo, prinášame vám inšpiráciu v podobe trileru Bez východiska.

Celý príbeh začína v odvykacej liečebni

Na začiatku príbehu sa stretávame s postavou Darby Thorneovej, ktorá je pacientkou na odvykacej klinike pre drogovo závislých. Už v úvode sa však dozvie, že jej matka sa nachádza v nemocnici, keďže ju hospitalizovali pre zdravotné problémy. S najväčšou pravdepodobnosťou jej ostáva už len niekoľko chvíľ života a Darby sa rozhodne, že v noci z liečebne utečie. Vydá sa tak na cestu do nemocnice za svojou matkou, no pre snehovú búrku ju na ceste zastavia a pošlú do najbližšieho odpočívadla pre turistov.

Odpočívadlo je vlastne staršia chata, kde sa okrem nej nachádzajú ďalší štyria ľudia, aspoň si to teda myslí. Pri hľadaní mobilného signálu však narazí na dodávku jedného z návštevníkov odpočívadla, v ktorej je malé dievčatko so zviazanými rukami a prelepenými ústami. Darby teda musí zistiť, komu vozidlo patrí. Navyše je v chate bez signálu uväznená a doslova bez východiska.

Z chaty sa nedá dostať, situácia je bez východiska

Po odhalení dievčatka vo vozidle sa začne situácia rýchlo meniť a Darby sa snaží zistiť, kto je jej priateľ a kto nie. Darby sa pokúša v situácii bez východiska rýchlo orientovať a nájsť nejakého spojenca, no nie je to také ľahké, najmä keď začne dôverovať nesprávnym ľuďom. V niektorých scénach sa objaví krv a nepríjemné situácie, a ku koncu už neočakávame klasický happy end ako v bežných filmoch. Záver filmu je neočakávaný a slabším povahám môže výjsť aj nejaká tá slza z oka.

Sme si istí, že sa vám titul Bez východiska bude páčiť a udrží si vašu pozornosť až do úplného konca. Ak ste teda fanúšikmi napínavých filmov s mnohými zvratmi a neprekáža vám niekoľko surových scén, odporúčame vám pozrieť si aj tento triler. Aktuálne ho má vo svojej ponuke služba Disney+ rovnako, ako ďalšie skvelé filmové tituly.

Videli ste tento film aj vy? Alebo ešte len plánujete? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close