Únos, tajomstvo aj vražda: Strhujúci triler Bez východiska vás nepustí od obrazovky!

Pozrite si triler Bez východiska, od ktorého zaručene nebudete vedieť odísť. Určite si vás získa svojou atmosférou.

Bez východiska Disney+
Zdroj: YouTube (20th Century Fox)

Poznáte tú situáciu, kedy bezcieľne prechádzate ponukou streamovacích služieb a neviete si vybrať, čo by ste si len pozreli. Ponuka dokáže byť rozsiahla a vy sa neviete rozhodnúť pre jeden konkrétny titul, s ktorým by ste strávili najbližšie minúty. Ak ste sa teda práve dostali do tejto situácie, prinášame vám inšpiráciu v podobe napínavého trileru, z ktorého nebudete vedieť spustiť oči. Nájdeme v ňom všetko, čo by sme potrebovali pre správne udržanie atmosféry, teda tajomstvá, tmavé prostredie a dokonca aj krv. Ak teda patríte medzi slabšie povahy, upozorňujeme vás, že v tomto filme nájdeme aj veľmi nepríjemné scény. V prípade že vás to však neodradilo, prinášame vám inšpiráciu v podobe trileru Bez východiska.

Celý príbeh začína v odvykacej liečebni

Na začiatku príbehu sa stretávame s postavou Darby Thorneovej, ktorá je pacientkou na odvykacej klinike pre drogovo závislých. Už v úvode sa však dozvie, že jej matka sa nachádza v nemocnici, keďže ju hospitalizovali pre zdravotné problémy. S najväčšou pravdepodobnosťou jej ostáva už len niekoľko chvíľ života a Darby sa rozhodne, že v noci z liečebne utečie. Vydá sa tak na cestu do nemocnice za svojou matkou, no pre snehovú búrku ju na ceste zastavia a pošlú do najbližšieho odpočívadla pre turistov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Odpočívadlo je vlastne staršia chata, kde sa okrem nej nachádzajú ďalší štyria ľudia, aspoň si to teda myslí. Pri hľadaní mobilného signálu však narazí na dodávku jedného z návštevníkov odpočívadla, v ktorej je malé dievčatko so zviazanými rukami a prelepenými ústami. Darby teda musí zistiť, komu vozidlo patrí. Navyše je v chate bez signálu uväznená a doslova bez východiska.

Z chaty sa nedá dostať, situácia je bez východiska

Po odhalení dievčatka vo vozidle sa začne situácia rýchlo meniť a Darby sa snaží zistiť, kto je jej priateľ a kto nie. Darby sa pokúša v situácii bez východiska rýchlo orientovať a nájsť nejakého spojenca, no nie je to také ľahké, najmä keď začne dôverovať nesprávnym ľuďom. V niektorých scénach sa objaví krv a nepríjemné situácie, a ku koncu už neočakávame klasický happy end ako v bežných filmoch. Záver filmu je neočakávaný a slabším povahám môže výjsť aj nejaká tá slza z oka.

Sme si istí, že sa vám titul Bez východiska bude páčiť a udrží si vašu pozornosť až do úplného konca. Ak ste teda fanúšikmi napínavých filmov s mnohými zvratmi a neprekáža vám niekoľko surových scén, odporúčame vám pozrieť si aj tento triler. Aktuálne ho má vo svojej ponuke služba Disney+ rovnako, ako ďalšie skvelé filmové tituly.

Videli ste tento film aj vy? Alebo ešte len plánujete? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre