Filmy a seriálySpravodajstvo

Disney+: Tieto filmové hity si nenechajte utiecť! Čo si pozriete?

Pozrite sa na výber populárnych filmov zo služby Disney+, medzi ktorými nájdeme akčné filmy aj animované tituly.

Služba Disney+ neponúka len filmy a seriály z produkcie Disney v podobe rozprávok alebo obsahu pre rodiny a deti. Názov služby vás možno môže mýliť, keďže sa spája s populárnym americkým štúdiom, ktoré prevažne tvorí takýto obsah. Na tejto streamovacej službe však nájdeme aj filmy z dielne Marvelu, Pixaru a ďalších štúdií, a preto sa teraz pozrieme na najpopulárnejšie novinky, ktoré táto služba ponúka. Veríme, že si medzi týmito titulmi vyberiete svoje aj vy.

Predátor: Korisť

Film Predátor: Korisť patrí medzi novinky na filmovej scéne z produkcie Disney+. Ide o akčný triler, ktorý je najnovším filmov zo série Predátor. V hlavnej úlohe sa predstavuje Amber Midthunder ako divoká bojovníčka Naru, ktorá vyrastala medzi najväčšími lovcami. Keď však táboru Komančov začne hroziť nebezpečenstvo, Naru sa vydá ochrániť svoj ľud. Vyzbrojí sa len veľmi primitívnymi zbraňami, vysleduje korisť, pričom zistí, že práve tá korisť je vysoko vyvinutým mimozemským predátorom s pokročilým arzenálom. My tak môžeme byť svedkami naozaj napínavého a zaujímavého súboja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rakeťák

Druhým filmom z výberu služby Disney+ je film Rakeťák, ktorý sa odohráva okolo postavičky Buzza Lightyeara z filmovej série Toy Story. Ide o akčný a dobrodružný sci-fi film, v ktorom sa Buzz Lightyear s jeho veliteľkou a posádkou vracia zo svojej poslednej misie. Pri návrate však Buzz zaregistruje prítomnosť blízkej a neprebádanej planéty, na ktorú sa vydajú. Na planéte sa však nachádza množstvo močiarov, agresívnych lián a divokého hmyzu. Vzhľadom k tomu sa posádka snaží rýchlo odletieť, no po havárii sa ich odlet skomplikuje a celá posádka uviazne na nie príliš priateľskej planéte.

Smrť pri pôrode

Disney+ okrem klasických filmov ponúka aj dokumentárne snímky, akým je aj film Smrť pri pôrode. Ako už názov o dokumente vypovedá, ide o snímku, v ktorej sa venujeme ženám a problematike reprodukcie v USA. Dokument sa točí okolo prípadu Shamony Gibsonovej a Amber Rose Isaacovej, ktoré boli veselé očakávajúce matky. Pri ich pôrode však prišlo ku komplikáciám, ktorým sa dalo predísť a ich následkom zomreli. Ich partneri teraz bojujú o spravodlivosť a upozorňujú na krízu prostredníctvom tohto dokumentu.

Smrť na níle

Kto by nepoznal uznávaného detektíva Hercula Poirota z kníh britskej spisovateľky Agathy Christie. Služba Disney+ teraz ponúka príbeh tohto detektíva, ktorý na svojej dovolenke v Egypte pátra po vrahovi. Vražda sa odohrala na idylickej svadobnej ceste dokonalého páru a celým príbehom nás sprevádzajú pyramídy v Gize, žiarlivosť, vášeň a viacero šokujúcich zvratov. V úlohe Hercula Poirota sa objaví Kenneth Branagh a na konci nás s ním môže čakať naozaj šokujúce rozozlenie.

Dvanásť do tucta

Filmový snímok Dvanásť do tucta ste už možno videli vo verziách z roku 1950 alebo z roku 2003. V úlohe Toma Bakera však v novej verzii z roku 2022 z produkcie Disney+ vystriedal Stevea Martina americký herec Zach Braff a film sa točí okolo naozaj početnej rodinky, ktorá vedie zaujímavý život. Ide o rodinnú komédiu, ktorá sa inšpirovala skutočným príbehom rodiny Gilberthovcov a vsadíme sa, že sa na nej pobavíte aj vy.

Harmonious Live!

Harmonious je jedným z najväčších večerných predstavení, ktoré kedy v Disney parkoch prebiehali. Disney+ nám teraz ponúka pohľad na jedinečný koncert hudby typickej pre Disney a rôznych vizuálnych efektov. V predstavení nechýba ani Idina Menzel, ktorá naspievala pieseň Let it go k Ľadovému kráľovstvu, pričom celé predstavenie trvá len krátko cez 30 minút. Ak teda hľadáte niečo na oddych, určite sa na túto šou pozrite.

Doctor Strange v mnohoversmíre šialenstva

Kto by nepoznal filmy zo štúdia Marvel, ktoré sa odohrávajú okolo Dr. Stephena Strangea. V hlavnej úlohe sa objaví Benedict Cumberbatch, ktorý s pomocou mystických spojencov prechádza mysľou a alternatívnymi realitami Mnohovesmíru. Postaví sa tajomnnému novému protivníkovi a my s ním môžeme sledovať akčný fantasy film, ktorý nás určite zaujme.

Videli ste už niektorý z týchto filmov? A máte aj nejaké iné tipy na filmy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close