Poznáme dátum, od kedy bude streamovacia platforma Disney+ dostupnou pre Slovákov. Spoločnosť zverejnila aj cenu predplatného

Platforma Disney+ oznámila dátum, od ktorého bude dostupnou pre Slovákov. Spoločnosť rovnako prezradila aj cenu predplatného.

Disney+
Zdroj: unsplash.com (Brian McGowan), úprava Vosveteit.sk

Ešte koncom januára tohto roka, streamovacia platforma Disney+ oznámila, že plánuje expanziu naprieč 42 krajinami, medzi ktorými bolo aj Slovensko. Spoločnosť The Walt Disney Company však neuviedla presný dátum, kedy sprístupní svoje služby v našom regióne. To sa najnovšie mení.

Disney+ oznamuje, od kedy bude služba dostupnou pre Slovákov

Najnovšie, streamovacia platforma odhaľuje dátum, od kedy bude dostupnou v našom regióne. Rovnako sa dozvedáme aj cenu predplatného.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Disney+ ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce programov a epizód z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.“ píše spoločnosť v tlačovej správe.

Spoločnosť odhalila, že službu pre Slovákov sprístupni od 14. júna 2022. Čo sa týka ceny predplatného, tak to bude 7,99€/mesiac, resp. 79,99€/rok.

Spoločnosť The Walt Disney Company ďalej hovorí, že streamovacia služba ponúkne obsah vo vysokom rozlíšení (4K UHD/HDR), pričom v jednom momente bude možno sledovať filmy a seriály až na štyroch obrazovkách, či neobmedzene sťahovať obsah na 10 zariadeniach súčasne.

Len pre porovnanie, konkurenčná platforma Netflix, si od slovenských používateľov pýta 7,99€/mesiac za plán Basic, ktorý ponúka obsah pri rozlíšení 852×480. V prípade programu Štandard, Netflix si pýta 9,99€. V tomto prípade môžu predplatitelia platformy sledovať filmy a seriály pri rozlíšení 1920 x 1080 bodov. Platforma ponúka aj program Premium, ktorý stojí 11,99€. V tomto prípade môžu používatelia sledovať obsah v 4K.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre