Filmy a seriálySpravodajstvo

Sitkom ale aj skutočný príbeh: Inšpirujte sa niektorým z týchto seriálov, ktorý si pozriete najbližšie?

Tieto seriály aktuálne patria medzi najlepšie na službe Disney+. Vyberte si niektorý z nich a určite neoľutujete.

Streamovacia služba Disney+ pre filmy a seriály postupne získava na predplatiteľoch aj na Slovensku. Zdá sa, že postupne kradne sledovateľov aj známym službám u nás ako Netflix či HBO Max a ponúka nám bohatú ponuku filmov a seriálov. Práve seriály v poslednej dobe na túto službu prichádzajú ako na bežiacom páse a zdá sa, že jeseň bude na nové seriály bohatá. Čo si teda začať s upršaným dňom alebo ako zabrať pokojný víkend? Určite vám napadlo, že by ste sa pozreli na nejaký dobrý seriál. A práve na nejakú inšpiráciu medzi seriálmi sa pozrieme teraz spoločne.

Bez strachu: Tajný príbeh AFLW

Ak patríte medzi milovníkov dokumentov, tento seriál si vás získa. Sleduje totiž príbeh odvážnych žien, ktorým bolo povedané, že nikdy nebudú môcť hrať austrálsky futbal na vrcholnej úrovni. Im sa to však podarilo a z obyčajných farmárok, robotníčok či zdravotníčok sa stali vrcholové športovkyne vo vrcholnej lige Austrálie. Seriál celkovo pozostáva zo šiestich epizód a nové epizódy vychádzajú v službe Disney+ každú stredu. Fanúšikovia športu a dokumentov si teda prídu na svoje.

Pam a Tommy

Kto by nepoznal Pamelu Anderson, ktorá sa preslávila vďaka seriálu Pobrežná hliadka, no neskôr aj neslávne pre svoju sexuálnu videonahrávku, ktorú jej z domu niekto ukradol napriek tomu, že bola určená len pre Pamelu a jej partnera. Seriál sa v ôsmych epizódach venuje životu Pamely Anderson (Lily James) práve v období publicity tejto videonahrávky, na ktorej sa objavil aj Tommy Lee (Sebastian Stan). V seriáli nájdeme spojenie lásky, zločinu, súkromia, technológií a života celebrít. V prípade, že patríte medzi fanúšikov celebritných káuz, seriál Pam a Tommy na Disney+ si vás určite chytí.

Light & Magic

Skutočnému príbehu sa venuje aj tento seriál na Disney+, ktorý nám prerozpráva príbeh Georga Lucasa ako muža, ktorý svojimi Hviezdnymi vojnami spôsobil revolúciu v celej oblasti kinematografie. Špeciálne sa však seriál zameriava na spoločnosť Industrial Light 8. Magic, ktorá je zodpovedná za špeciálne vizuálne efekty vo filmoch ako Hviezdne vojny, E.T. – Mimozemšťan, Terminátor 2, Jurský park a ďalšie filmy. Dokumentárnych seriálov teda služba ponúka viac než dosť. A Light & Magic rovnako spadá do tejto kategórie.

Misia

Disney+ ponúka aj reality shows a jednou z nich je aj Misia. V súťaži sa totiž objaví 8 skutočných tínedžerov, ktorí sa ocitnú vo fantastickom a fiktívnom svete. Ich cieľom je zachrániť Kráľovstvo a naplniť staroveké proroctvo. Súťaž pozostáva z ôsmych epizód, počas ktorých budete môcť fandiť svojmu obľúbenému súťažiacemu a ponoriť sa tak do fantastického sveta, v ktorom je všetko možné.

Kauza Theranos

V hlavnej úlohe tohto seriálu sa objaví sympatická Amanda Seyfried ako Elizabeth Holmesová, najmladšia miliardárka na svete, ktorá sa sama vypracovala a spájala sa so spoločnosťou Theranos. Táto miliardárka však o všetko prišla takmer v okamihu. Ako sa také niečo mohlo stať? Seriál s ôsmymi epizódami nás uvedie do napínavého príbehu, ktorý vás chytí za srdce. Navyše seriál stihnete pozrieť v priebehu jedného víkendu, čo je jeho veľkou výhodou.

Ako som spoznala tvojho otca

Seriál Ako som spoznala tvojho otca je voľným pokračovaním populárneho seriálu Ako som spoznal vašu matku. Novinka sa však odohráva v aktuálnych rokoch, pričom rozpráva príbeh Sophie a jej priateľov, ktorí hľadajú svoje miesto vo svete. Tento seriál v službe Disney+ nám prináša pohľad na staršie priestory z pôvodného seriálu, milé spojenia s originálnym príbehom Teda Mosebyho a prezradíme vám, že sa v seriáli objavia aj niektoré pôvodné postavy. Aktuálne v službe však nájdeme len prvú sériu seriálu, ktorú by mala čoskoro nasledovať druhá.

Videli ste niektorý z týchto seriálov? A ktorý seriál z Disney+ vás zaujal najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close