Filmy a seriálySpravodajstvo

Disney+ deň sa blíži: Kedy tento deň prebehne a aké nové filmy a seriály služba ponúkne?

Disney+ deň prinesie viaceré novinky z dielne Disney, Marvelu, Star Wars aj National Geographic. Tieto filmy a seriály to budú.

Služba Disney+ je na Slovensku pomerne nová, preto by sme sa nečudovali, keby ste nevedeli, čo vlastne Disney+ deň je. Ide o každoročnú virtuálnu udalosť od Walt Disney Company, počas ktorej prichádza k promovaniu služieb ako je Disney+, Hulu a Star+. Navyše sa počas tohto dňa môžeme tešiť aj na množstvo noviniek či oznámenie nových filmov a seriálov. Tento rok ide o druhý ročník tejto udalosti alebo teda osláv služby Disney+. A my vám prinášame informácie o tom, čo všetko môžeme počas tohto dňa očakávať. Bližšie informácie nám priniesol portál whatsondisneyplus.com.

Kedy Disney+ deň prebehne a na čo sa môžeme tešiť?

Ako sme už vyššie uviedli, tento rok sa môžeme tešiť na druhý ročník osláv streamovacej služby Disney+ a ďalších služieb od Walt Disney Company. Tento rok sa tieto oslavy budú konať už v septembri a na najväčší deň pre populárnu streamovaciu službu aj u nás sa môžeme tešiť už 8. septembra. Počas tohto dňa na službu príde množstvo nových filmov a seriálov, ktoré možno zaujmú aj vás. Rovnako sa však budeme môcť stať svedkami oznámenia nových projektov služby, medzi ktoré zarátame plánované premiéry filmov a seriálov od Disney, Pixaru, Marvelu, Star Wars aj National Geographic.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ však poznáme viaceré filmy a seriály, ktoré budú mať premiéru práve v Disney+ deň. Ak teda neviete, čo by ste si pozreli a chcete si skrátiť dlhé chvíle, po 8. septembri tomu tak určite nebude. Na svoje si prídu malí aj veľkí a okrem nejakých konferencií, ktoré v tento deň prebehnú, sa môžeme tešiť na viaceré premiéry. A ak vás zaujíma, o čo v ten deň pôjde, ste určite na správnom mieste.

Tieto novinky si budeme môcť pozrieť

Medzi novinky, ktoré zaujmú mladšie aj staršie publikum, budeme môcť zarátať rozprávky ako animované tak aj hrané, akčné filmy, dokumentárny seriál, krátky film a tešiť sa môžeme aj na populárne postavy ako Simpsonovci či postavy z Ľadového kráľovstva. V prípade, že vás zaujíma, čo sa na streamovacej službe objaví, nižšie sa môžete pozrieť na kompletný zoznam. Tieto novinky totiž navštívia službu Disney+ už 8. septembra, počas osláv Disney+ deň.

 • Pinocchio – hraná rozprávka v hlavnej úlohe s Tomom Hanksom
 • Thor: Láska a hrom – akčný film z dielne Marvelu
 • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder – film o filme k Thor: Láska a hrom
 • Autá na cestách – animovaný film s Bleskom McQueenom
 • Tierra Incógnita – mysteriózny argentínsky seriál s ôsmymi epizódami
 • Growing up – dokumentárny seriál o dospievaní
 • Obi-Wan Kenobi: Návrat Jedi – 60-minútový špeciál o filme z dielne Star Wars
 • Epické dobrodružstvá s Bertiem Gregorym – dokumentárny film od National Geographic
 • Dancing With The Stars: The Pro’s Most Memorable Moments – tanečná šou s celebritami
 • Remembering – krátky film sprevádzajúci príbeh spisovateľky
 • Simpsonovci: Vitaj v klube – príbeh s populárnou rodinkou Simpsonovcov
 • Ľadové kráľovstvo – Sing-along – známy príbeh Ľadového kráľovstva vo verzii pre karaoke
 • Ľadové kráľovstvo – Sing-along 2 – karaoke verzia druhého filmu Ľadového kráľovstva
 • Svadobná sezóna – seriál rozprávajúci komplikovaný príbeh jedného páru

Upútal vás niektorý titul, ktorý sa počas osláv známych ako Disney+ deň objaví? A ktorý to bude? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close