SpravodajstvoXiaomi

Unikla európska cena náramku Mi Band 7 od Xiaomi: Náramok bude lacnejší ako sme si mysleli!

Mi Band 7 v Európe získa cenu, ktorá bude štarovať pod úrovňou 50€. Pozrite sa, v akej cenovej relácii sa novinka bude pohybovať.

Náramok Mi Band 7 sme mali možnosť vidieť už pred nejakou tou dobou počas čínskeho predstavovania. Všetci však dobre vieme, že sa blíži aj globálne predstavenie, pričom aj vieme, kedy sa takéto odhalenie má odohrať. Najnovšie nám však portál xiaomiadictos.com odhaľuje aj európsku cenu náramku, ktorá prekonala naše očakávania. Najnovšiu generáciu náramku si totiž budeme vedieť kúpiť za ešte nižšiu cenu, ako by sme čakali. Ste teda už zvedaví, akú cenovku si vyslúži najnovšia generácia náramku a za koľko si ho budeme vedieť kúpiť aj my? Poďme sa na to pozrieť spoločne!

Cena nového Mi Band 7 bude na úrovni minuloročnej generácie

Nebudeme si klamať, nové fitness náramky od Xiaomi sú rok od roka drahšie. Novšie generácie ponúkajú množstvo inovácií, za ktoré si čínsky gigant pýta vždy o niečo viac peňazí. Rovnaký nárast ceny sme čakali aj tento rok, pričom Xiaomi nás veľmi príjemne prekvapilo. Cena sa nebude pri novej generácii navyšovať a náramok tak bude ešte atraktívnejším, ako sme si mysleli. Okrem množstva nových funkcií totiž v Európe získa aj skvelú cenovku, čo priláka množstvo nových fanúšikov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa posledných únikov teda nový Mi Band 7 získa cenu na úrovni 45.99€, no v závislosti od predajcu a krajiny sa bude cena navyšovať až do približne 60€. Ak by sa však u nás novinka objavila s cenou pod 50€, určite by získala veľmi dobré ohlasy u fanúšikov. Už teraz si totiž mnohí brúsia zuby na veľké množstvo športových režimov, ktoré náramok ponúka, no samozrejme aj na ďalšie skvelé funkcie, ktoré novinka prináša.

Na tieto novinky sa v prípade novej generácie náramku môžeme tešiť

Okrem toho, že Mi Band 7 prinesie podporu až 120 športových režimov v porovnaní s tridsiatimi čo ponúkala predošlá generácia, noviniek je viac. Zmenou si prešiel napríklad displej, ktorý je o niečo väčší. A aj keď je väčší naozaj len o malý kúsok, aj ten dokáže spraviť na takom malom zariadení dostatočnú zmenu, keďže sa naň zmestí o niečo viac informácií. Vylepšením je aj podpora pre Always On displej, teda stále zapnutý displej. Ten bude zobrazovať čas neustále a nemusíme k tomu naň poklepávať ako tomu bolo u predchádzajúcich generácií.

Fanúšikov možno zláka aj batéria náramku, ktorá je tento rok o niečo väčšia. Mi Band 7 ponúka výdrž až 15 dní na jedno nabitie, no pri aktivovaných viacerých funkciách očakávame, že výdrž sa bude orientovať okolo jedného týždňa. Cena tohto náramku nás však veľmi prekvapila a už sa nemôžeme dočkať, kedy ho Xiaomi predstaví aj na našom trhu.

Zdá sa vám cena nového náramku lákavá? A zvažujete kúpu Mi Band 7? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close