Filmy a seriálySpravodajstvo

Týchto 5 obľúbených a nových Netflix filmov vás upúta od začiatku až do konca. Určite ich neprehliadnite!

Tieto filmy upútali pozornosť divákov najviac. Zaujal vás nejaký z nich?

Netflix sa stále drží ako jedna z najpopulárnejších streamovacích služieb nielen na svete, ale aj u nás na Slovensku. Nájdeme tu bohatú ponuku rôznych filmových a seriálových titulov, pričom spoločnosť neustále do ponuky pridáva novinky, nielen zo svojej produkcie.

Ak neviete čo robiť počas letných večerov, pozrite sa na päticu najzaujímavejších noviniek, ktoré môžete na tejto platforme nájsť.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Run Rabbit Run

Začneme napínavým hororom z produkcie Netflixu. Run Rabbit Run vyšiel tento rok a zaradil sa do rebríčku najsledovanejších filmov na tejto platforme. Ponúka príbeh doktorky menom Sarah, ktorá má praktický pohľad na otázky týkajúce sa života a smrti. Keď však jej dcéra, Mia, oslavuje siedme narodeniny, Sarah je konfrontovaná so zvláštnymi udalosťami, ktoré zmenia jej pohľad na svet. Zvláštne správanie dcéry donúti Sarah aby konfrontovala svoju temnú minulosť.

Sniper: Assassin’s End

V poradí ôsme pokračovanie série Sniper síce vyšlo v roku 2020, no patrí aktuálne medzi najsledovanejšie filmy na Netflixe. Vo filme sledujeme člena špeciálnych jednotiek, snipera menom Brandon Beckett. Ten sa stal hlavným podozrivým vo vražde zahraničného delegáta a len tak tak uteká smrti z lopaty.

Beckett si uvedomuje, že jediný komu môže veriť, je jeho otec, povesťami opradený sniper Thomas Beckett. Rodina je na úteku nielen pred CIA, ale aj pred ruskými žoldniermi a vrahmi vycvičenými japonskou Yakuzou. Podarí sa im prežiť a odhaliť sprisahanie?

Make Me Believe

Milovníkov romantických komédií poteší aj novinka z produkcie Netflixu. Film sleduje príbeh dvoch vnúčat, ktorých dali dokopy ich babičky, dobré kamarátky. Keď sa stretnú, na povrch sa dostávajú staré spory, ale aj utajené romantické pocity.

Mnohí film Make Me Believe chvália ako ideálnu letnú radovánku. Tešiť sa môžete na ľahkú, ale pútavú a hlavne sladkú komédiu. Herecké výkony, ako aj kinematografia sú na špičkovej úrovni a rovnako skvele funguje aj chémia medzi dvoma hlavnými postavami, Sahrou a Denizom.

Perfect Find

Pri romantických komédiách ešte chvíľu ostaneme, pretože populárna je aj ďalšia novinka z produkcie Netflixu. Po nepeknom rozchode a výpovedi z práce sa Jenna vracia do New Yorku, aby sa pokúsila nanovo vybudovať svoju kariéru. Verí, že ju čaká len jediná šanca a ide preto pracovať pre nekompromisnú módnu ikonu Darcy.

Všetko sa však komplikuje, keď sa Jenna stretáva s kolegom Ericom, ktorý je synom jej šéfky. Eric je charizmatický a mladší ako Jenna, ktorá sa do neho okamžite zamiluje, čím sa jej situácia výrazne komplikuje. Prejdite svetom módy v tejto romantickej, no miestami dramatickej komédii.

Extraction 2

Tento mesiac najsledovanejším je film z dielne Netflixu, Extraction 2. Aj na našom portály sme túto novinku už raz spomenuli, no pre tých ktorí nevedia, Extraction 2 je pokračovanie filmu Extraction, v ktorom si zahral aj známy Chris Hemsworth. Ten sa opäť vracia v úlohe žoldniera Tylera Rakea, ktorý v poslednom filme len o vlások unikol smrti. Čaká však naňho ďalšia, oveľa nebezpečnejšia misia.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close