Filmy a seriálySpravodajstvo

Nájdete tu komédie aj drámy: Týmto 5 seriálovým novinkám na Netflixe určite venujte pozornosť

Čo je nové na Netflixe? Vybrali sme pre vás 5 najzaujímavejších seriálových noviniek z júna, ktorým sa oplatí venovať pozornosť.

Netflix bezpochyby patrí medzi najpopulárnejšie streamovacie platformy na Slovensku. Filmová a seriálová ponuka tejto služby je naozaj bohatá, no mnohí z nás strávime hodiny premýšľania nad tým, čo si pozrieť.

Prečo nesiahnuť po nejakej z noviniek? Netflix sa o svojich užívateľov naozaj stará a neustále pridáva nové filmy a seriály, častokrát aj z vlastnej produkcie. Ak neviete čo počas pohodového letného večera pozrieť, predstavujeme vám 5 najzaujímavejších seriálových noviniek na platforme.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

This World Can’t Tear Me Down

Seriálová novinka This World Can’t Tear Me Down vás možno prekvapí netradičným kresleným štýlom, ktorý určite nesadne každému. Pod kapotou však ukrýva naozaj majstrovský mix humoru, existenčnej krízy a dojímavých momentov, ktoré vás zasiahnu. Príbeh sa točí okolo starého priateľa hlavnej postavy, ktorá mu chce pomôcť nájsť miesto vo svete, no otázkou je, čo je naozaj správne?

Seriál sa vyznačuje taktiež skvelým pomerom inteligentného humoru a introspekcie. Hoci ide o kreslený vizuál, tento seriál sa radí do žánru „adult cartoon“, teda „rozprávok pre dospelých“. Zaoberá sa teda témami relevantnými aj pre staršie publikum.

The Playing Card Killer

Seriál na štýl true crime. The Playing Card Killer vás oboznámi so známym sériovým vrahom, ktorý terorizoval Španielsko v roku 2003. Jeho špecifickou charakteristikou bola hracia karta na mieste činu. Seriál vám približuje fascinujúci prípad, ktorý pozostáva zo série brutálnych vrážd, ktoré vyvolali všeobecnú paniku. Celkovo však ide o bizarný príbeh s nečakanými zvratmi.

Bloodhounds

Dvaja amatérski boxeri, ktorí sa po zápase v ringu stanú priateľmi. Seriál Bloodhounds vás prevedie príbehom dvoch mladých ľudí, ktorí sa spoločnými silami pokúsia zlikvidovať neľútostného úžerníka, ktorý zabije každého kto sa mu postaví do cesty. Seriál nadchne hlavne špičkovou choreografiou bojových scén, pri ktorých si popravde realisti na svoje neprídu.

Human Resources

Seriál Human Resources odštartoval minulý rok na veľmi zvláštnu nôtu. Opäť ide o „rozprávku pre dospelých“, ktorá vám predstaví hormonálne monštrá a ďalšie bizarné postavičky. Tento rok vyšla druhá séria a opäť sa môžete tešiť na drsný humor, no zároveň aj na zaujímavý pohľad na naše emočné potreby a spôsob ako sa v ich svete vyznať.  Prvá séria podľa recenzií síce mala svoje nedostatky, no ku koncu si seriál našiel svoj smer a druhá séria začala mimoriadne silno.

Our Planet II

V roku 2019 vyšiel jedinečná dokumentárna séria Our Planet, ktorá nám ukázala dychberúce krásy prírody okolo nás. Tento rok sa séria vracia a v podstate prináša to isté, no prináša toho viac. Opäť tak uvidíme životy rôznych živočíchov a príbehy, ktoré len tak niekde neuvidíme.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close