Dokumentárny krimiseriál aj stand-up špeciál: Tieto filmy a seriály musíte vidieť! Ktorý si pozriete najbližšie vy?

Tieto filmy a seriály by ste si určite nemali nechať ujsť. Pozrite sa na výber toho najnovšieho, čo sa v rámci Disney+ predstavilo.

Výber filmov a seriálov Disney+
Zdroj: Vosveteit.sk

Začiatkom nového roka viaceré streamovacie služby priniesli množstvo nového obsahu, pričom výnimkou nebolo ani Disney+. Táto služba nám priniesla hneď niekoľko filmov a seriálov, pričom ide o úplné novinky. A v prípade, že nemáte nič na práci a chcete si len oddýchnuť pri sledovaní nejakého toho krimiseriálu, prípadne zasmiať sa pri stand-up vystúpení alebo si len pozrieť jednoduchší seriál, máme pre vás hneď niekoľko tipov. Prinášame vám teraz totiž zoznam titulov, ktoré patria medzi tie najnovšie filmy a seriály v službe Disney+. A možno sa aj vy inšpirujete a pozriete si niečo z nového obsahu, ktorý sa v tejto službe objavil.

Beba

Dokumentáry titul Beba patrí medzi zaujímavé filmy, ktoré riešia komplikované témy. V tomto dokumentárnom životopise totiž narazíme na Rebecu „Bebu“ Hunttovú, ktorá skúma svoju identitu. Mladá Beba strávila celé svoje detstvo a dospievanie v New Yorku, no ako dcéra dominikánskeho otca a venezuelskej matky to nemala jednoduché. Beba tak skúma svoje korene, históriu, postavenie v spoločnosti aj generačnú traumu, ktorá sa na nej podpísala. Tento filmový titul by ste si rozhodne nemali nechať ujsť, ak sa chcete dozvedieť niečo viac o problematike multikulturality v rámci USA.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vitajte v Chippendales

Filmy na chvíľu opustíme a pozrieme sa na jednu z najväčších noviniek Disney+ v oblasti seriálov. Vitajte v Chippendales sa venuje príbehu indického prisťahovalca, ktorý sa stal zakladateľom najväčšieho mužského striptízového impéria na svete. Táto kriminálna sága však nie je pre každého, keďže pri nej nájdeme vekové obmedzenie 18+. Ak však nebudete vedieť čo s voľným časom, tento seriál by sme určite nevynechali.

Honba za vlnami

Dokumentárny seriál o športe v Japonsku si získa aj vás, ak ste fanúšikmi skôr dokumentov. V seriáli narazíme na športovcov viacerých kultúr, ktorí si plnia svoje sny. Seriál sa však sústreďuje najmä na Japonsko a na podmienky toho, čo je potrebné k úspechu v medzinárodnom surfingu. Honba za vlnami však ukazuje aj reálne zábery z toho, čo zapríčinili prírodné katastrofy ako zemetrasenie či cunami. Ak teda patríte medzi slabšie povahy, mali by ste zvážiť sledovanie tohto seriálu.

Byron Bowers

Medzi netradičné filmy môžeme zaradiť aj tento hodinový stand-up špeciál známeho komika Byrona Bowersa. Tento komediálny výstup sa však venuje aj vážnym témam ako je napríklad duševné zdravie, drogy či problematika integrácie ľudí inej farby pleti. Celé komediálne vystúpenie má približne jednu hodinu, môžete si tak pri ňom pokojne oddýchnuť.

Chyťte môjho vraha

Medzi najlepšie seriály na Disney+ bezpochyby patrí aj Chyťte môjho vraha. Tento kriminálny dokument poteší každého milovníka skutočných príbehov a žánru true-crime. V tomto seriáli nájdeme pravdivé príbehy o skutočných zločinoch, dôležité rozhovory, ale aj autentický archívny materiál. V prípade, že si teda chcete pozrieť niečo napínavé, no filmy sú pre vás príliš dlhé, v približne 50 minútach sa môžete pozrieť detailne na staršie a už vyriešené kriminálne prípady.

@Gina Yei: #zosrdcaazduse

Medzi ľahšie seriály patrí aj hudobná novinka určená najmä pre mladšie generácie. Seriál pozostávajúci zatiaľ z dvanástich epizód sa venuje dospievaniu a životu mladých ľudí, ktorých vášňou je najmä hudba. Nechýbajú však ani klasické teenagerské zápletky spojené s láskou či intrigami. V prípade, že vás teda láka skôr jednoduchší žáner, tento seriál si vás jednoducho môže získať.

Videli ste niektoré filmy či seriály z nášho výberu? Ak nie, môžete si ich jednoducho pozrieť v službe Disney+!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre