Filmy a seriálySpravodajstvo

Toto je 7 februárových noviniek na Netflixe, ktoré nám padli do oka. Cez romantiku, komédie, až po akčné bomby

Čo nás čaká tento mesiac na Netflixe? Vybrali sme pre vás najzaujímavejšie filmy, ktoré vás zabavia počas dlhých večerov.

Ak si chceme niečo pozrieť počas dlhých večerov, Netflix je stále jednou z najlepších možností. Táto obľúbená streamovacia služba do ponuky neustále pridáva nové a zaujímavé tituly a výnimkou nie je ani február.  

Čo nás teda čaká tento mesiac na Netflixe? Zhrnúť to môžeme tak, že na svoje si príde naozaj každý. Platforma opäť prinesie zmes rôznych žánrov, no vybrali sme si pre vás 7 najzaujímavejších noviniek, ktoré by ste nemali premeškať. Nižšie sa môžete pozrieť aké to sú.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Lover, Stalker, Killer 

Náš výber začneme zaujímavým dokumentárnym seriálom z prostredia online datingu. Dave sa nedávno rozišiel so svojou dlhodobou priateľkou, no po nejakej dobe sa rozhodol, že dá láske opäť šancu. Na internete našiel dva sľubné vzťahy, ženy menom Liz a Cari. Obe boli slobodné matky s osobnosťami, ktoré Davea dokázali vytiahnuť z jeho škrupinky. Čo však Dave nečakal je, že začal milostný trojuholník, ktorý ohrozoval nielen samotného muža, ale aj všetkých, na kom Daveovi záležalo. Tento príbeh, ktorý je inšpirovaný skutočnou udalosťou, sa do ponuky Netflixu dostane 9. januára.  

Players 

Téme vzťahov a romantiky sa držíme aj v tomto prípade, hoci meníme žáner. Players je romantickou komédiou zo “sukničkárskeho” prostredia. Mack je redaktorkou v športovom časopise a so svojou partiou blízkych kamarátov často chodieva večer do mesta na “lov”. Spolu vymýšľajú rôzne plány, ako čo najlepšie “zbaliť” svoje ciele, no držia sa pri tom jasných pravidiel. Jedno z nich je, že so žiadnou “korisťou” nemôžu nadviazať vzťah. To sa všetko mení, keď Mack spozná šarmantného vojnového novinára Nicka. Táto šarmantná romantická komédia vychádza na Valentína, 14. februára.  

House of Ninjas 

Vieme, že február je mesiac lásky, no aby ste z kvetov, srdiečok a čokolád úplne nepresladili, doprajte si aj túto nadupanú akčnú drámu. House of Ninjas je akčnou klasikou, ktorej hlavnou doménou je akcia a napätie. Seriál sa pritom pýta jednoduchú otázku… Ako by to vyzeralo, keby ninjovia existovali v modernej dobe? Na Netflixe si môžete tento film pozrieť hneď po Valentíne, 15. februára.  

A Killer Paradox 

Pri thrilleroch ešte chvíľu ostaneme a do pozornosti dávame aj kórejský seriál A Killer Paradox. V ňom uvidíte osudy dvoch postáv, muža, ktorý sa zhodou okolností stal sériovým vrahom a detektíva, ktorý vynaloží všetko úsilie na to, aby tohto vraha dolapil. Na Netflixe tento seriál začína od 9. februára.  

The Vince Staples Show 

Opäť komédia na odľahčenie, no tentokrát so štipkou drámy. The Vince Staples Show je seriál o rovnomennom rapperovi. Kto je vlastne Vince Staples? V duchu tejto otázky sa nesie celý seriál a prevedie vás niekedy zvláštnymi, inokedy zábavnými situáciami, inšpirovanými životom tejto slávnej osobnosti. Na Netflixe sa objaví 15. Februára.  

Mea Culpa 

Romantická dávka s poriadnou dávkou vzrušenia a napätia. Obhajkyňa Mea Harper si zoberie prípad vraždy, s cieľom obhájiť svojho podozrivého, no neodolateľne zvodného klienta. Málo však Mea vie o tom, že keď sa do prípadu pozrie hlbšie, zistí, že nikto nie je bez viny. Ako sa Mea vysporiada s neodolateľnou túžbou a s ňou spojeným nebezpečenstvom si môžete pozrieť od 23. februára.  

Orion and the Dark  

Našu ponuku uzatvárame animovaným filmom nielen pre najmenších. Orion sa na prvý pohľad zdá ako obyčajný žiak, je hanblivý, skromný a má svoju tajnú lásku. Zároveň je však klbkom úzkosti, ktorému dominuje strach z včiel, psov, oceánu, klaunou, no jeho najväčším strachom je tma. Najhoršie na tom je, že so svojim strachom z tmy musí zápasiť každý večer. Jedného dňa sa však tma pred ním zjaví ako zvláštny tvor, ktorý ho zoberie na dobrodružnú cestu okolo sveta a naučí ho, že tmy sa naozaj báť nemusí. Do ponuky Netflixu sa táto šarmantná rozprávka dostáva už zajtra, 2. februára.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close