Filmy a seriálySpravodajstvo

Týchto 7 noviniek, ktoré Netflix nedávno pridal do ponuky, si pozrite. Cez historickú drámu, sci-fi, až po komédiu

V januári Netflix opäť rozšíril ponuku nielen o zaujímavé novinky, no pridal aj niekoľko starších klasík.

Netflix je stále jednou z najpopulárnejších streamovacích platforiem, no má jeden obrovský problém. S tak bohatou filmovou a seriálovou ponukou môžeme dlhšie vyberať, čo si pozrieme, ako sledovať film alebo seriál, ktorý nám nakoniec padol do oka.  

Ako sa s týmto problémom vieme vysporiadať? Veľmi jednoducho. Netflix aj tento mesiac pridal do svojej ponuky celý zoznam noviniek a nižšie vám predstavíme 7 z nich, ktoré rozhodne stoja za pozretie.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tieto filmové a seriálové novinky na Netflixe stoja za pozretie

Alexander: The Making of a God 

Začneme historickou drámou, ktorá zachytáva jednu z najslávnejších osobností histórie, Alexandra Veľkého. Začínal ako kráľ starovekého Macedónska, no do svojej tridsiatky založil jednu z najväčších ríš na svete. Alexander Veľký sa dodnes považuje za najúspešnejšieho vojenského veliteľa a tento seriál nahliadne bližšie do života a úspechov tohto legendárneho vladára. V ponuke Netflixu môžete tento seriál nájsť od 31. Januára.  

Baby Bandito 

Ďalší seriál, ktorý sa do ponuky Netflixu dostáva 31. Januára. Baby Bandito zachytáva skejtera menom Kevin Tapia, ktorý je známy ako Il Baby Bandito. Tapiovi sa podarí v Čile lúpež storočia. Nerobí to však len tak, pre zábavu. Tapia preberá plán nebezpečného gangu a ukradnuté peniaze chce venovať svojej partnerke, aby mala život, aký si zaslúži.  

Griselda 

Ostaňme ešte pri kriminálnych drámach, v tomto prípade takých, ktoré inšpirovala skutočná osoba. Griselda Blanco, známa ako čierna vdova, sa považuje za ženu, ktorá vytvorila jeden z najkrutejších kartelov v histórii ľudstva, Medellínsky kartel. Sledujte jej príbeh v minisérii, ktorú pre vás pripravili tvorcovia známeho seriálu Narcos. Miniséria Griselda je v ponuke Netflixu od 25. Januára.  

Train to Busan 

Trochu odlišné poňatie zombie žánru, než na aké ste zvyknutí. Train to Busan je kórejskou hororovou drámou, ktorú si mnohí chvália pre atmosféru a napätie. Presuňte sa aj vy do vlaku, v ktorom sa pasažieri snažia prežiť zombie apokalypsu počas cesty zo Soulu do Busanu. V ponuke Netflixu je od 23. Januára.  

Sixty Minutes  

Sixty Minutes je film z prostredia bojových umení. Zachytáva príbeh MMA zápasníka, ktorý si narobí nebezpečných nepriateľov, keď sa rozhodne vymeškať zápas, aby sa mohol zúčastniť narodeninovej oslavy svojej dcéry. Film poteší najmä milovníkov akčného žánru.  

School of Rock 

Do ponuky Netflixu sa tento mesiac dostala aj nezabudnuteľná klasika Škola ro(c)ku. Ponorte sa s charizmatickým hercom a muzikantom, Jackom Blackom, do bláznivého príbehu náhradného (ne)učiteľa, ktorý namiesto učiva učí deti hrať rock a učí ich ako žiť. Hoci tento film nie je novinkou, určite by ho mal vidieť každý, kto si na to zatiaľ nenašiel príležitosť.  

Gravitácia 

Čo by sa stalo, ak by astronaut ostal uväznený na obežnej dráhe sám? Začiatkom tohto mesiaca prišla do ponuky Netflixu aj Gravitácia, fascinujúci film, ktorý ukazuje nielen krásy, ale aj nástrahy vesmíru. Opäť ide o starší film, ktorý však aj dnes zaujme hereckými výkonmi. Sandra Bullock totiž dokázala celý film utiahnuť viac-menej sama.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close