Filmy a seriálySpravodajstvo

Toto je 12 februárových noviniek na Netflixe, ktoré by ste nemali prehliadnuť

Február sa nesie v znamení lásky, no na svoje si prídu aj milovníci iných žánrov. Ponuka Netflixu je ako vždy pestrá.

Aj tento mesiac si pre nás Netflix prichystal naozaj bohatú nádielku filmov a seriálov. Možno ste už videli mrazivú Griseldu, alebo ak ste skôr na historické dokudrámy, zaujať vás mohol Alexander Veľký: Zrodenie boha. Čo však pozerať ďalej?  

Postupom tohto mesiaca sa do ponuky populárnej streamovacej služby dostanú nielen novinky, ale aj staršie filmy, ktoré ste možno nemali šancu ešte pozrieť. Tak či onak, nižšie sme pre vás pripravili výber 12 najzaujímavejších noviniek, ktoré počas februára pribudnú do Netflixu.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Toto sú februárové novinky na Netflixe

Šéfovia na zabitie 2 

Náš výber nezačneme filmovou novinkou, no aj tak bláznivou oddychovkou, ktorá vám zaručene spríjemní večer. Ak ste túto komédiu ešte nevideli, rozhodne odporúčame všetkými desiatimi a ak ste ju už mali šancu pozrieť, určite si radi pripomeniete problémy troch priateľov, ktoré miestami už hraničia so šialenstvom. Do ponuky Netflixu sa Šéfovia na zabitie dostanú 10. Februára a pokračujú v príbehu, ktorý začala jednotka.  

Dale, Kurt a Nick sa vysporiadali so svojimi hroznými šéfmi a podarilo sa im založiť svoje vlastné podnikanie. Čo však čert nechcel, vyhliadol si ich zákerný investor, ktorý prejavil záujem o odkúpenie ich vynálezu. Ako sa hovorí, z kaluže sa dostali rovno do blata, a tak vymýšľajú nový plán ako sa dostať z problémov, spolu so starými známymi a jednou nepravdepodobnou spojenkyňou.  

Popol 

Bohatá vydatá žena nachádza ešte nevydaný román. Vďaka nemu prežíva strhujúce dobrodružstvo, ale aj nebezpečnú aférku. Jedno je isté, jej život už nebude nikdy ako predtým. Popol vychádza 9. februára.  

Láska, Stalking, Vražda 

Február je mesiacom lásky, no pre lásku sa niekedy trpí, o čom vás určite presvedčí aj tento dokument z produkcie Netflixu. Hlavne v dnešnej digitálnej dobe sa online dating stáva čoraz populárnejšou možnosťou, ako niekoho nového spoznať. Vždy by ste ale mali mať na pamäti, že aj napriek osobným a hlbokým konverzáciám nikdy neviete, kto sa na druhej strane skutočne ukrýva. 

Dokument Láska, Stalking, Vražda je inšpirovaná skutočným príbehom mechanika, ktorý sa po prvýkrát rozhodol dať šancu zoznamovaniu cez internet. Ani len vo sne ale netušil, že sa dostane do milostného trojuholníka, ktorý ohrozí nielen jeho samotného, ale aj jeho blízkych a rodinu. Do ponuky Netflixu sa dokument dostane 9. februára.  

Komediálny chaos 

Hlavný hrdina dostal padáka, doma má problémy s manželkou a navyše musí zachrániť svoj komediálny klub pred krachom. Čo sa bude diať? To zistíte už 16. Februára.  

Zabi ma, láska 

V téme nebezpečnej lásky pokračujeme aj filmom Zabi ma, láska. Táto komédia sa dostáva do ponuky Netflixu 13. Februára a zachytáva nevšedný život manželského páru. Manželia mali svoje problémy, no to všetko zmení výhra v lotérii, hoci nie tak, ako by ste čakali. Hlavnou myšlienkou manželského zväzku má byť stáť pri sebe, “až kým vás smrť nerozdelí”, čo manželia zoberú doslovne. Hneď po výhre začnú plánovať, ako by jeden druhého mohol “dostať na onen svet” a nechať si pre seba celý balík peňazí.  

Soweto plné lásky 

Matka troch synov je sklamaná z toho, že sa ani jeden z nich nechce oženiť. Sľúbi preto svoj dom tomu, kto si nájde ženu ako prvú a preteky sa môžu začať. Soweto plné lásky vychádza 14. Februára.  

Taylor Tomlinson: Mať všetko 

Romantická dráma môže byť zaujímavá, no treba to občas striedať. 13. Februára sa do ponuky Netflixu dostane už v poradí tretí špeciál komičky Taylor Tomlinson. Tá tentokrát rozpráva o práci snov, hľadaní perfektného partnera a vysporiadaní sa s úzkosťou a nespavosťou. Vtipné príbehy popretkávané realistickými životnými situáciami v divákovi vzbudia otázku, ktorú sa možno už opýtal aj on sám: Je naozaj možné mať všetko? Vyberte sa spolu s Taylor za odpoveďou a s úsmevom na perách si vypočujte, ako môže taký “dokonalý” život vyzerať.  

Einstein a bomba 

Je jasné, že v ponuke Netflixu sa tento mesiac objaví buď romantika alebo komédie, no opäť trošku upustime od tejto témy. Albert Einstein sa považuje za jedného z najväčších géniov sveta a jeho teória relativity najskôr roztrieštila a potom na novo spojila naše chápanie vesmíru. Einstein však svojou prácou prispel aj do ďalších sfér vedy.  

Pred začatím druhej svetovej vojny vedci objavili štiepenie atómu, reakciu, ktorá podľa mnohých mohla viesť k výrobe hrôzostrašnej zbrane, atómovej bomby. O výskume a výrobe prvej atómovej zbrane rozpráva fantastický Oppenheimer, no Einstein a bomba vám priblíži, čo sa stalo po úteku Einsteina z nacistického Nemecka. Dokument Einstein a bomba vás dostane do mysle tohto génia a zaznejú v ňom aj vlastné slová tohto brilantného vedca. Dokument nájdete v ponuke od 16. Februára.

Pripraviť, pozor, láska 

Romantický seriál vás zavedie do sveta, kde je čím ďalej, tým menej mužov. Sledovať v nej budete príbeh obyčajnej predavačky, ktorá sa zapojí do zoznamovacej súťaže, ktorá sa koná len pár krát do roka. Seriál vychádza 15. Februára.  

Klinika zlomených sŕdc  

Valentín je síce sviatkom zamilovaných, no prežívajú ho aj tí osamelí. Klinika zlomených sŕdc sleduje príbeh skeptického novinára Karla, ktorý objavil agentúru pre ľudí “chorých na lásku”. Karl je presvedčený o tom, že ide o podvod, pretože nie je možné, aby niekto trpel osamelosťou alebo túžbou po niekom, s kým nemôže byť. Tento mladý novinár verí, že celá agentúra je podvod a jej zakladateľa Maria, len žíri jeden veľký a prešpekulovaný hoax.  

Ako správny novinár sa Karl vrhá priamo do diania. Možno trošku váhavo sa zapíše ako záujemca pre túto netradičnú terapiu. Postupne zisťuje, ako si otvára svoje srdce pre šarmantnú zakladateľku a terapeutku zároveň. Svoje zlomené alebo láskou naplnené srdcia môžete prihlásiť na terapiu už 14. Februára na Netflixe.  

Malý Nicolás: Príbeh jedného darebáka 

Zaujímavý dokumentárny seriál, ktorý zachytáva skutočný príbeh Malého Nicolása, ktorému sa podarilo zamiešať sa medzi politikov, milionárov a členov kráľovskej rodiny. Seriál vychádza 15. Februára.  

Mike Epps: Ready to Sell Out 

Ďalší komediálny špeciál, tentokrát komika Mike Eppsa, ktorý rozpráva vtipy a zábavné príhody z oblasti osobnej hygieny, nezvládnutej nevery, či vzťahom na pracovisku. Komediálny špeciál vychádza 20. Februára.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close