Samsung Galaxy S22: V obehu je video, ktoré odhaľuje vzhľad všetkých 3 pripravovaných modelov smartfónov

Známy leaker informácií zdieľal video, ktoré odhaľuje vzhľad pripravovaných smartfónov z produktovej rady Galaxy S22.

Galaxy S22 video_leak(1)
Zdroj: Twitter (Steve H.McFly)

O pripravovaných smartfónoch z produktovej rady Galaxy S22 sa dozvedáme čoraz viac podrobností. Už to pomaly, ale isto začína vyzerať, že Samsung „nebude mať“ čo predstaviť.

Len nedávno vyplávala na povrch informácia, že Samsung sa predsa len nechystá „zabiť“ produktovú radu smatfónov Note. Podľa všetkého, produktová rada Note bude aj naďalej žiť, avšak nepôjde už o sólo radu smartfónov. Nedávne správy odhalili, že S22 Ultra dostane i prívlastok Note. Treba povedať, že vzhľadom na informácie z druhej polovice novembra súvisiace so vzhľadom zariadenia, nejde o žiadne prekvapenie. Dôvodom je, že smartfón S22 Ultra zdieľa viacero čŕt so smartfónmi z produktovej rady Note.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie portál bgr.com poukazuje na únik videa, ktoré zdieľal Steve H.McFly, známy leaker informácií. Ten prostredníctvom sociálnej siete Twitter publikoval video, v ktorom hovorí, že ide o smartfóny z produktovej rady S22 (pozn. redakcie: na videu sú makety smartfónov). Rovnako treba uviesť, že model Ultra S22 (Note) je zjavne rovnakým, ako model telefónu, ktorý zdieľal  ešte v novembri Jon Prosser.

Pozrite sa, ako budú vyzerať smartfóny z produktovej rady S22

Prejdime však k samotnému videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Do pozornosti vám dávame zariadenie S22 Ultra, ktoré ako môžete vidieť nižšie, tak v spodnej časti má slot pre S Pen. V prípade modelov S22 a S22 Plus, môžete zas vidieť, že si zachovali vzhľad kamerového modulu súčasných vlajkových modelov Samsungu.

Čo sa týka očakávaného predstavenia nadchádzajúcich smartfónov, tak produktová rada S22 bude uvedená na trh pravdepodobne niekedy v priebehu februára nadchádzajúceho roka. Druhým dychom treba však uviesť, že čipová kríza je nevyspytateľnou a preto sa predstavenie nadchádzajúcich zariadení môže potenciálne i oneskoriť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre