S funkciou AddThis je zdieľanie cez Skype ešte lepšie!

Zdroj: blogs.skype.com

Dnes už prakticky nechodíme na internet. My na ňom žijeme, a preto je prirodzené, že s našimi kontaktmi zdieľame každý zaujímavý príbeh, správu, či video. Niekoľko rokov dozadu Skype zaviedol tlačidlo pre zdieľanie, ktoré umožnilo používateľom zdieľať obsah nájdený na webe priamo cez chat.

Viac možností zdieľania

V týchto dňoch Skype oznámil, že spolupracuje s AddThis na zdokonalení tejto funkcie. Tlačidlo pre zdieľanie cez Skype bude teraz povolené na viac ako 15 miliónoch nových webových stránok, čo znamená omnoho viac možností zdieľania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Keď nájdete obsah, ktorý chcete zdieľať, kliknite na tlačidlo. Na stránke sa vám otvorí okno a vy sa len prihlásite do Skypu, vyberiete jedného alebo viacerých Skype priateľov, s ktorými chcete obsah zdieľať a kliknite na tlačidlo „Poslať“. Pribudla tiež možnosť napísať správu, ktorú odošlete priamo s odkazom.

Skype neustále zlepšuje užívateľské zážitky svojich zákazníkov a pridáva funkcie, ktoré majú uľahčiť kontakt s ich blízkymi. Táto funkcia by mohla potešiť všetkých, ktorí sa radi delia o každý zaujímavý kúsok informácie. Nemusíte sa totiž preklikávať aplikáciami, ale obsah pošlete priamo zo stránky. Dajte aj takýmto spôsobom vedieť vašim známym, že ste si na nich spomenuli.

Zdroj: blogs.skype.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre