Tento koncept Nokia XpressMusic NX je sen každého audiofila

Zdroj: behance.net

So zaujímavými konceptmi telefónov sa v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Po tom, čo sme vám nedávno priniesli článok o zaujímavom koncepte Surface Phone s 3D fotoaparátom od Casmira Valeri, vám dnes predstavíme ďalší jedinečný koncept Nokia XpressMusic.

Keďže sa Nokia v roku 2017 vracia na trh smartfónov, zdá sa, že nezaznamená nedostatok príťažlivých telefónov. Je tu totiž nový koncept značky XpressMusic. Vytvoril ho dizajnér Grigory Butin a je to možno najlepší koncept Nokie, aký sme mali v posledných mesiacoch možnosť vidieť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hudobný telefón s QWERTY klávesnicou

Koncept pochádza z roku 2014 a na prvý pohľad ide o masívny kus kovu v tvare telefónu. Je to ale celkom pekná vychytávka. Ide o hudobný telefón s rohovými reproduktormi, ktoré ľahko prevedú okolo 100 decibelov. Obsahuje tiež fotoaparát značky Carl Zeiss, kovový podvozok značky Vertu a otvárajúcu sa obrazovku, ktorá odhalí QWERTY klávesnicu.

Dizajn je vraj uspôsobený na Windows 10 Mobile, hoci najpravdepodobnejšou voľbou je dnes skôr Android. Súčasťou sady sú tiež slúchadlá, ktoré majú rovnaký diamantový vzhľad. Je to naozaj parádny návrh a bolo by príjemné ho čoskoro vidieť na trhu so smartfónmi. Fanúšikovia Nokie by si ho určite nenechali ujsť.

Celý koncept si môžete pozrieť z linku uvedeného nižšie.

Zdroj: behance.net (Grigory Butin)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre