Filmy a seriálySpravodajstvo

Piata séria Rick and Morty už klope na dvere: Kedy ju uvidíme na Netflixe?

Hoci 5. séria seriálu Rick and Morty je na svete už nejaký ten piatok, tak používatelia Netflixu si na ňu musia ešte niekoľko týždňov počkať.

Piata séria obľúbeného seriálu Rick and Morty sa už čoskoro dostane na platformu Netflix. Do ponuky sa dostanú rovno všetky epizódy, ak ste si ich nestihli pozrieť minulé leto.

Pre tých, ktorí o seriáli ešte nepočuli, Rick and Morty je pomerne komplexný seriál, ktorý poteší nielen fanúšikov sci-fi, ale aj milovníkov kreslených komediálnych seriálov. Za jeho vznikom stojí dvojica Dan Harmon a Justin Roiland. Takmer okamžite sa stala medzinárodným hitom, no fanúšikovia sa zhodujú, že jej popularita vrcholila treťou sériou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

To ale neznamená, že ostaté série sú slabé. Seriál si stále drží vysoké hodnotenia. Hovoriť o piatej sérii ako o novinke ale v tomto prípade nie je úplne správne. Prvý diel odvysielal v júni minulého roku a posledné dve časti série odvysielali 5. septembra minulého roku. Nové diely ste si mohli pozrieť na platforme spoločnosti AdultSwim, ktorá aj naďalej ostáva najlepším miestom, kde si môžete pozrieť nové diely.

Austrálsky Netflix je jedinou platformou, ktorá má exkluzívny prístup k novým epizódam tohto obľúbeného seriálu. To znamená, že sa tam objavia nové epizódy prakticky okamžite po odvysielaní na stanici AdultSwim. Ostatné krajiny majú prístup k prvým 4 sériám, teda aspoň dokým nezískajú prístup aj k ďalším dielom.

Kedy príde na Netflix?

Netflix v tomto prípade nezaostáva, hoci vydanie v Spojených štátoch spoločnosť vôbec neplánuje. Ostatné krajiny ale majú dôvod na radosť, pretože piata séria seriálu sa na ich Netflixe objaví už čoskoro. V tomto prípade je pravidlom, že sa nová séria objaví na Netflixe približne šesť mesiacov po jej odvysielaní. Znamená to teda, že na streamovacej platforme by sa mala objaviť už 6. marca 2022. Na tému upozorňuje portál whats-on-netflix.com.

Ak sa vám nechce čakať, stále si môžete zmeniť región pomocou VPN. Je známe, že Netflix ponuka a služby sa líšia podľa krajiny, v ktorej sa nachádzate. Sami si však krajinu nevyberiete, pretože platforma vie, odkiaľ sa pripájate. VPN (pozn. redakcie: Virtual Private Network) je služba, na základe ktorej sa môžete pripojiť na internet napríklad z anglických serverov. Vďaka tomu získate prístup k inej ponuke filmov, či seriálov.

Do marca už ale nie je ďaleko a so súčasnou ponukou Netflixu vám ten čas ubehne ako voda.

V piatej sérii prichádzajú ďalšie bláznivé dobrodružstvá šialeného vedca a alkoholika Ricka, ktorý so svojim vnukom Mortym cestuje do rôznych vesmírov a dimenzií. Seriál začal ako paródia kultového filmu Návrat do budúcnosti. Séria si drží vysoké hodnotenia, ktoré neklesajú pod 90%. Na portáli CSFD si teraz drží seriál hodnotenie 91% a je radený ako 15. najlepší a 51. najobľúbenejší seriál.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close