Ako môžete odstrániť správu z WhatsAppu pre všetkých po časovom limite? Tento trik pozná len málokto!

Je možné odstrániť správu z WhatsAppu pre všetkých aj po časovom limite? Pozrite sa na tento trik, ktorý vám to umožňuje.

WhatsApp
Zdroj: Vosveteit.sk (Peter Borko)

Každému z nás sa občas stane, že odošle zlú správu. Buď mala byť správa adresovaná niekomu inému, alebo je proste zle napísaná. Preto je funkcia zmazania správy v aplikácii WhatsApp mimoriadne užitočná.

To, že je správa zlá alebo chybná si ale nemusíme uvedomiť hneď po odoslaní, resp. krátko potom, ako ju odošleme. WhatsApp na tieto situácie myslel a preto nastavil približne hodinový limit pre zmazanie správy. Po prejdení tohto časového úseku už môžete správu zmazať iba u seba, adresát ju stále uvidí. Pravidlá sú ale na to, aby sa porušovali a aj na tento limit existuje finta, ktorá pomôže vymazať akúkoľvek správu. Dnes sa preto pozrieme, ako na to.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vymazanie akejkoľvek správy vo WhatsAppe

Ak sa teraz, bez akýchkoľvek zmien pokúsite vymazať správu, ktorú ste poslali pred viac ako hodinou, zobrazí sa okno, v ktorom budete vedieť zmazať správu iba pre seba, pričom z chatu adresáta sa správa nevymaže.

whatsapp odstrániť u mňa
Zdroj: vosveteit.sk

Ak chcete však tieto obmedzenia obísť, dá sa to. Ako prvé si nájdite dátum a čas odoslania správy, ktorú chcete odstrániť. Dátum sa nachádza nad prvou správou poslanou v daní deň a čas správy sa nachádza v pravom dolnom rohu správy.

Po zistení týchto informácií sa odpojte od siete, čiže vypnite Wi-Fi aj mobilné dáta. Následne je potrebné kompletne vypnúť aplikáciu WhatsApp. Prejdite do nastavení, následne otvorte sekciu Batéria a výkon a nájdite aplikáciu WhatsApp. Potom už iba kliknite na Ukončiť. Tento postup sa môže líšiť v závislosti od zariadenia, niekedy je aplikáciu potrebné nájsť v zozname aplikácií. Prípadne si reštartujte telefón, aby ste vypli aplikáciu.

whatsapp vypnutie aplikácie
Zdroj: vosveteit.sk

Ďalším krokom je zmena času a dátumu. Preto prejdite do nastavení a buď otvorte sekciu Dátum a čas, alebo ju jednoducho vyhľadajte. Následne zrušte možnosť Používať čas zo siete, čo vám umožní zmeniť dátum a čas. Potom už iba zmeňte dátum na konkrétny dátum odoslania správy, čas zmeňte na nejaký čas v rámci jednej hodiny od odoslania správy. Následne je potrebné zariadenie reštartovať.

xiaomi zmena času
Zdroj: vosveteit.sk

Po reštartovaní zariadenia jednoducho zapnite WhatsApp, označte požadovanú správu a kliknite na logo koša. To vám zobrazí kompletnú ponuku zmazania aj s možnosťou Odstrániť správu u všetkých, čo vymaže správu aj u adresáta.

whatsapp odstrániť u všetkých
Zdroj: vosveteit.sk

Po vymazaní správy si nezabudnite opätovne zapnúť Wi-Fi alebo mobilné dáta a taktiež si znova zapnite používanie času zo siete.

Veríme, že vám tento návod pomohol napraviť isté chyby z minulosti!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre