Elephone ElePods S sú štýlové bezdrôtové slúchadlá s výdržou až 20 hodín s bezkonkurenčnou cenou

Stále pomerne čerstvý kúsok na trhu s bezdrôtovými slúchadlami si môžeš momentálne uchmatnúť už za skvelých 14,40 eur s dodaním z DE skladu!

elephone elepods s ilustracny
Zdroj: Geekbuying

Pokukávaš po nových bezdrôtových slúchadlách, ktoré by splnili tvoje náročné požiadavky čo sa týka nie len ich kvality, ale aj dizajnu či dlhej výdrže batérie? Slúchadlá Elephone ElePods S, ktoré boli predstavené len pár mesiacov dozadu, sú skvelou voľbou a to hneď z viacerých dôvodov. Očariť môžu nie len svojim moderným štýlovým dizajnom, ale aj bezkonkurenčnou výdržou batérie na úrovni až 20 hodín, ale i cenou na úrovni iba 14,40 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu

Elephone ElePods S v čiernej farbe s kupónom „5INJ1L8P“  nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Elephone ElePods S v zelenej farbe s kupónom „5JMYLHNN“  nájdeš TU!

Moderný dizajn

Výrobca Elephone priniesol na trh ďalšie dizajnové slúchadlá, ktoré ulahodia zrejme každému oku. Za štýlové môžme označiť nie len samotné kompaktné štuple s váhou iba 4,1 gramu, ale aj samotný nabíjací box. Ten vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestíš aj do toho najmenšieho vrecka. 

elephone elepods s vaha
Zdroj: Geekbuying

Kompaktné rozmery v tomto prípade neznamenajú horšiu kvalitu spracovania, horšie technológie, či slabšiu výdrž batérie, práve naopak! V útrobách nabíjacieho boxu sa nachádza dostatok šťavy pre chod po dobu až 20 hodín, respektíve až 40 hodín v prípade, že by ste využívali iba jedno slúchadlo. Samotné štuple pritom vydržia na jedno nabitie až 4 hodiny, takže sa nemusíte trápiť s neustálym nabíjaním ani počas dlhšieho cestovania. 

Špičkové technológie

elephone elepods s nabijaci box
Zdroj: Geekbuying

Vďaka dynamickým meničom a modernému bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth 5.0 môžeš počítať s bezkonkurenčnou kvalitou zvuku za každých podmienok. Okamžitý prenos zvuku bez oneskorenia a lepšia kvalita prenášaného média sa nedá poprieť, pričom celkovej kvalite prehrávané obsahu nahráva aj samotný in-ear dizajn, ktorý zintenzívňuje hudobný zážitok. 

elephone elepods s vodotesnost
Zdroj: Geekbuying

Výrobca však myslel aj na ďalšie aspekty, napríklad ako je nabíjanie pomocou unifikovaného portu USB Type-C, či pohodlné ovládanie pomocou dotykov priamo na slúchadlách. Spoľahnúť sa môžeš aj na bezproblémové hovory vďaka duálnemu mikrofónu s aktívnym potláčaním okolitého šumu, ako aj na vodeodolnosť na úrovni certifikáciu IPX5

Elephone ElePods S v čiernej farbe s kupónom „5INJ1L8P“  nájdeš TU!

Elephone ElePods S v zelenej farbe s kupónom „5JMYLHNN“  nájdeš TU!

Slúchadlá Elephone ElePods S momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 14,40 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu. Dostupné sú 2 farebné vyhotovenia, pričom pre každé vyhotovenie je nutné uplatniť unikátny zľavový kupón: Elephone ElePods S v čiernej farbe – kupón „5INJ1L8P“, Elephone ElePods S zelená – kupón „5JMYLHNN“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre