NávodyTechnológie

Chatbota od Microsoftu môžete používať aj v prehliadači Chrome a v ďalších. Pozrite sa, ako na to!

Pozrite sa, ako si môžete nainštalovať AI chatbota od Microsoftu aj do ďalších prehliadačov, ako je napríklad Chrome či Firefox.

V dnešnej digitálnej dobe, keď stále viac interakcií prebieha online, je dôležité mať prístup k rôznym nástrojom, ktoré zjednodušia komunikáciu a zlepšia naše skúsenosti s používaním internetu. Jedným z týchto nástrojov je Microsoft Bing AI Chat, ktorý umožňuje používateľom komunikovať s virtuálnym asistentom pomocou prirodzeného jazyka. Tento chatbot je k dispozícii nielen pre používateľov Microsoftu, ale aj pre tých, ktorí používajú iné webové prehliadače ako napríklad Google Chrome alebo Mozilla Firefox. Pre tých, ktorí nevedia, tak ide o obdobnú technológiu, ako je ChatGPT.

Kritéria pre používanie Microsoft Bing AI Chat

Na začiatok je potrebné povedať, že pre používanie Microsoft Bing AI Chatu je potrebné spĺňať dve kritéria. Prvým kritériom je mať Microsoft účet, druhým kritériom je mať prístup k novej verzii webového prehliadača Bing. Následne na to, aby ste mohli pristupovať k umelej inteligencii, tak je potrebné nahrať si do prehliadača rozšírenie „Bing chat for All Browsers“. Pre prehliadač Chrome, ho môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie. Dostupné je ale aj pre ďalšie prehliadače vrátane Firefoxu a ďalších.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Bing Chat for All Browsers
Bing Chat for All Browsers
Developer: cho.sh
Price: Free

Ako môžete používať AI chat od Microsoftu v inom prehliadači

Nie je to nič náročne a po splnení vyššie uvedených bodov vám stačí urobiť už len pár jednoduchých krokov k používaniu Bing AI Chat vo vašom prehliadači. Nižšie vám ukážeme návod, ako na to v prehliadači Chrome.

Potom, ako si stiahnete rozšírenie, tak vo vašom prehliadači otvorte novú kartu, kde v pravej hornej rohu vyberte znak „Puzzle“, ktorý označuje možnosť „Rozšírenia“. Následne kliknete na možnosť „Bing chat for All Browsers“.

Znak puzzle a Google Bing
Zdroj: Vosveteit.sk

V ďalšom kroku sa vás prehliadač spýta či chcete otvoriť Bing Chat, kde si vyberiete len „Open Bing Chat“.

Možnosť Open Bing chat
Zdroj: Vosveteit.sk

Po kliknutí na tlačidlo Open Bing Chat, sa vám otvorí vyhľadávač Bing. Následne v pravom hornom rohu kliknite na možnosť Prihlásiť sa do vášho Microsoft účtu.

Bing možnosť prihlásiť
Zdroj: Vosveteit.sk

Vyplníte vaše prihlasovacie údaje k Microsoft účtu a kliknete na možnosť „Ďalej“.

Prihlásenia a možnosť dalej Bing
Zdroj: Vosveteit.sk

Po dokončení prihlásenia sa, zatvorte otvorenú kartu Bing a kliknite opäť na tlačidlo rozšírenie vo vrchnej časti prehliadača vedľa ikony, ktoré pripomína puzzle. Potom sa vám otvorí okno, v ktorom budete môcť komunikovať s chatobrom Bing AI.

Označenie pridať sa na zoznam čakatelov Bing
Zdroj: Vosveteit.sk

Pre používanie Bing AI Chatu je potrebné získať povolenie od spoločnosti Microsoft. Tento proces vyžaduje registráciu a čakanie na potvrdzovací e-mail. Po obdržaní potvrdzovacieho e-mailu môžete nasledovať kroky uvedené vyššie a ľahko získať Bing AI Chat na všetkých vašich prehliadačoch.

Používanie Bing AI chatbota na rôznych prehliadačoch by malo byť bezproblémové. Rozšírenie by malo spustiť Bing rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Taktiež Bing AI Chat je možné nainštalovať na rôzne prehliadače vrátane Firefoxu a ďalších.

Pripravujete sa aj vy používať Bing AI Chat? Dajte nám vedieť dole v komentároch alebo na našich sociálnych sieťach!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close