OperátoriSpravodajstvo

AKTUÁLNE: Veľký mobilný operátor predstavuje novú ponuku paušálov. Pozrite sa, či sa vám oplatí vymeniť operátora!

Veľký operátor mení od septembra ponuku paušálov. Zákazníkom prinesie hlavne bohatšiu ponuku volaní a dát. Čo v ponuke nájdeme?

Operátor Slovak Telekom od 5. septembra zmení svoju ponuku mobilných paušálov. Zákazníci dostanú zjednodušenú ponuku šiestich paušálov s väčšími objemami dát či rýchlosťami, vďaka čomu môžu byť stále pripojení a využívať benefity najnovších mobilných sietí ako 5G.

Hlavným prvkom nových paušálov bude neustála konektivita. Ako informuje Telekom, každý paušál bude obsahovať prvok nekonečna, či už neobmedzené dáta alebo vždy online. Top paušály obsahujú nekonečné dáta s plnou rýchlosťou a bez akýchkoľvek limitov. Dva stredné paušály obsahujú taktiež nekonečné dáta, no po dosiahnutí 15 alebo 30 GB sa dáta spomalia na 3 alebo 10 Mbps. Táto rýchlosť však úplne stačí napríklad na sledovanie videa.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa týka nižších paušálov, tie už majú obmedzenie dát. Po prečerpaní však môže zákazník aktivovať balík Vždy online, ktorý mu poskytne dáta s rýchlosťou 512 kbps. Táto rýchlosť slúži napríklad na posielanie správ. Nová ponuka paušálov zákazníkov poteší benefitmi Magenta 1. Aj pri najnižšom paušále dostanete dvojnásobok minút, SMS a dát. Pri stredných a vyšších paušáloch dostane dvojnásobok dát, ktoré môže darovať. Najvyššie paušály dostanú naozaj štedrý objem dát, a to 50 až 80 GB.

Telekom po novom prinesie aj bonusy za viazanosť. Pri nižších paušáloch dostanú zákazníci 1 alebo 2 GB mesačne, pri vyšších paušáloch 30€ kupón na príslušenstvo, ktorý možno uplatniť do dvoch rokov na predajni alebo e-shope Telekomu.

Magio TV v každom paušále

Všetky paušály budú obsahovať službu mobilnej televízie, vďaka ktorej môžete sledovať obľúbené programy doma aj v rámci Európskej Únie. V tomto prípade platí, že čím vyšší paušál, tým väčšie množstvo TV staníc bude mať zákazník k dispozícii. Najnižší paušál vám dá balík Magio TV Štart s 10+ TV stanicami. Stredná trieda ponúkne 35+ staníc a najvyššie paušály Magio TV Štart Extra ponúknu 50+ staníc.

Telekom mení ponuku paušálov
Zdroj: Telekom

Ponuka paušálov je pripravená aj na využívanie najnovších sietí. Ponuka je šitá na mieru tým, ktorí už využívajú, alebo len budú využívať dáta v 5G sieti. Tá je momentálne dostupná pre približne 45% populácie, no Telekom ju do budúcna plánuje rozšíriť aj do ďalších lokalít.

Paušály aj pre podnikateľov

Telekom ponúkne novú ponuku paušálov aj pre živnostníkov alebo malé firmy. Tieto paušály ponúknu podobné benefity ako klasické paušály, až na bezpečnostnú službu OnNet Security. Tá chráni prístup na internet a citlivé dáta pred únikom. Služba bude od paušálu Biznis L k dispozícii bezplatne, pre nižšie paušály stojí 1,20€ s DPH mesačne.

Telekom mení ponuku paušálov
Zdroj: Telekom

Živnostníci a malé firmy aj naďalej budú mať prístup k osobným agentom T-Master a na predajni sa o ich služby starajú dedikovaní Biznis špecialisti.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close