AKTUÁLNE: Veľký mobilný operátor predstavil letnú ponuku dátových balíkov. Poteší desaťtisíce zákazníkov!

Veľký operátor ponukou poteší desaťtisíce zákazníkov s predplatenou kartu.

Aktualna tema_uvodny obrazok
Zdroj: Vosveteit.sk

Leto sa pomaly, ale isto rozbieha. Mnohí z nás behajú po dovolenkách či relaxujú v prírode. Spolu s týmito aktivitami sme častejšie aj na internete, napríklad pri využívaní turistických máp či navigácie. O to viac nás teší, že významný operátor si prichystal pre všetkých, ktorí majú predplatenú kartu Predplatenka alebo Easy ponuku, ktorej sa len ťažko odoláva. Poďme sa spolu na ňu nižšie pozrieť.

Tieto dátové balíky neprehliadnite

Telekom prestavil celkovo tri letné balíky, v ktorých láka hlavne na dvojnásobný počet predplatených dát. Ponuka nižšie štartujte už v najbližšie dni a potrvá do septembra.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Telekom štartuje letnú ponuku MIXI balíkov pre Predplatenku a Easy. Zákazníci si ju budú môcť aktivovať od štvrtka 29. júna 2023 do 3. septembra 2023.“, uvádza operátor v tlačovej správe. „“

Balíky majú od 2GB do 6 GB pričom cena začína na 1,19€ a končí pri cene 2,19€. Nižšie si môžete pozrieť novo predstavené balíky, ktorých platnosť je 7 dní od aktivácie.

„Trom bestsellerom z MIXI ponuky bude zdvojený objem dát a obľúbený balík sa bude zákazníkom naďalej zobrazovať, počas leta však už s väčším objemom (napríklad ak si pravidelne aktivoval 1 GB balíček, bude teraz dostávať 1+1 GB).“

Od najbližšieho štvrtka si budete môcť aktivovať balíky MIXI nižšie.

  • 1+1 GB za 1,19 €
  • 2+2 GB za 1,69 €
  • 3+3 GB za 2,19 €

Balíky si môžu zákazníci aktivovať aj opakovane a koľko ráz budú chcieť, dopĺňa operátor.

Obľúbené balíky v rotácii

„Ako sme avizovali pred niekoľkými týždňami, systém po novom zákazníkovi ponúka v ďalšom týždni aj balíček, ktorý využíval v tom minulom. Platí to nielen pre 7-dňové, ale aj 30-dňové balíky v testovacej prevádzke. Ďalším z príkladov je balík 10 GB dát za 10 €, ktorý zákazník dostávajú noví zákazníci vždy ako úvodnú ponuku (alebo aj ako bonus za prvé dobitie). Pokiaľ ho bude aktívne využívať, aj v ďalšie mesiace si bude môcť aktivovať ponuku 10 GB za 10 € na 30 dní.“, uvádza Telekom v tlačovej správe.

Zaujala vás ponuka Telekomu vyššie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre