Zapíšte si do kalendára 30. september: Xiaomi plánuje predstaviť ďalšie lacné smartfóny! Ktoré to budú?

30. september bude dňom, kedy Xiaomi predstaví ďalšie smartfóny do svojho portfólia. Tešiť by sme sa mali na Poco X4 či Poco M4.

Mi MIX 4
Zdroj: Xiaomi

Čínska spoločnosť Xiaomi spolu so svojimi dcérskymi spoločnosťami nám už tento rok predstavila množstvo skvelých smartfónov s úžasnou výbavou i lákavou cenou. Zlatou strednou cestou v smartfónoch však i naďalej má byť dcérska spoločnosť Xiaomi, teda smartfóny z radov Poco. Táto divízia sa má venovať dostupným modelom s atraktívnou cenou, no výkonom, aký sa v takej cenovej relácii len tak ľahko nevidí. A podľa portálu Xiaomiadictos.com má byť práve 30. september dátumom, kedy Poco predstaví ďalšie skvelé smartfóny do svojej rodinky. Ktoré to však budú?

September plný skvelých smartfónov

Jeseň už tradične so sebou prináša množstvo predstavovacích eventov. Výnimkou nie je ani Xiaomi, ktoré nám už tento mesiac predstavilo hneď tri skvelé smartfóny, medzi ktoré môžeme zaradiť Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro i ďalšieho člena Lite rodinky s názvom Xiaomi 11 Lite NE. A zatiaľ čo modelový rad Xiaomi T prináša skvelý výkon avšak s vyššou cenou, Xiaomi 11 Lite NE je tu od toho, aby upútal nadšencov zariadení so skvelou výbavou za rozumnú cenu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tu sa však Xiaomi nezastaví a koncom mesiaca nám predstaví ešte smartfóny z radu Poco. Spoločnosť si na túto udalosť vybrala dátum 30. september. Tým skvele zakončí mesiac plný veľkých eventov a predstavovaní nielen čínskeho giganta, ale i jeho konkurencie. Ak vás teda zaujíma, na ktoré modely sa môžeme tešiť, sledujte pozorne.

Poco M4? Poco X4? Alebo oba dva?

Od predstavenia modelu Poco X3 NFC ubehol už rok, zatiaľ čo jeho menej vybavený súrodenec Poco M3 bol predstavený v novembri minulého roku. Bolo by teda na čase, aby Poco obnovilo svoje modelové rady a ponúklo svojim fanúšikom nové zariadenia s prémiovou výbavou za dostupnú cenu. Vyzerá to tak, že spoločnosť orientujúca sa na globálny trh nám práve 30. septembra predstaví aspoň jeden z modelov Poco M4 či Poco X4. Možnosťou však je, že spoločnosť Poco nám ukáže oba modely naraz.

Podľa mnohých zdrojov by mal model Poco X4 priniesť veľkú batériu s ešte väčším výkonom, ako tomu bolo u populárneho Poco X3 NFC. Poco M4 by mal zasa vychádzať z modelu Redmi 10, ktorý sa chváli skvelým výkonom, 50mpx kamerou a 90Hz displejom. Viac by sme sa mali dozvedieť v nasledujúcich dňoch, keďže veľké predstavovanie klope na dvere. O ďalších informáciách o modeloch vás samozrejme budeme informovať.

Tešíte sa na príchod týchto dvoch smartfónov? A plánujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre