Xiaomi Smart Band 8 má prísť už v najbližších týždňoch: Čo o novom náramku z populárnej série vieme?

Nový fitness náramok s označením Xiaomi Smart Band 8 má prísť na trh už čoskoro. Pozrite sa, ako má vyzerať.

Xiaomi Mi Band 7_predstaveny na slovensku (2)
Zdroj: YouTube (Mike O'Brien)

Čínsky výrobca Xiaomi nie je známy len pre svoje smartfóny, no aj pre cenovo dostupné a kvalitne spracované produkty inteligentnej domácnosti či nositeľnej elektroniky. A práve na nový produkt z oblasti nositeľnej elektroniky sa teraz sústredíme, keďže komunita Xiaomiui nás informovala o certifikácii novej generácie inteligentného náramku. Xiaomi Smart Band 8 má byť už ôsmou generáciou populárneho fitness trackeru, ktorý dokázal získať spoločnosti veľké množstvo fanúšikov. Čo sa tak aktuálne dozvedáme o novom náramku a kedy má prísť aj na globálny trh? Všetky podstatné informácie, ktoré aktuálne o novinke máme, si teraz prezradíme v našom článku.

Xiaomi Smart Band 8 sa objavil v kórejskej certifikácii

Na predstavenie novej generácie inteligentných náramkov od Xiaomi pravdepodobne čaká veľké množstvo fanúšikov. Či už vlastníte smartfón z dielne čínskeho gigant alebo nie, tak fitness náramky spoločnosti ponúkajú skutočne bohatú výbavu za nízku cenu. Okrem toho spolupracujú rovnako s akýmkoľvek smartfónom, teda nezáleží na tom, aký telefón od akého výrobcu používate. Teraz sa tak dozvedáme o pripravovanej novej generácii, ktorá sa na trhu má predávať pod menom Xiaomi Smart Band 8. V certifikácii sa tento fitness tracker objavil pod označením M2239B1 a naznačil, že jeho predstavenie je už za rohom. Prebehnúť by tak mohlo v priebehu nasledujúceho mesiaca.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Band 7_uvodny
Xiaomi Smart Band 7. Zdroj: YouTube (Mike O’Brien)

Nanešťastie zatiaľ veľa informácií o pripravovanom náramku nemáme. Technické špecifikácie nám zatiaľ spoločnosť neuviedla a neobjavili sa ani v certifikácii. Ako však už veľmi dobre poznáme komunitu spoločnosti, v blízkej dobe by sa parametre a funkcie náramku Xiaomi Smart Band 8 mohli objaviť v únikoch na internete. Z certifikácie však vyplýva, že náramok získa 3.87V polymérovú Li-ion batériu a Bluetooth 5.1.

Dizajn názamku bude rovnaký, no napriek tomu iný

Zo zdroja vyplynuli aj snímky tohto náramku, ktorý by nemal prekvapiť svojím dizajnom. Vsadiť má na už osvedčený kompaktný oválny dizajn, ktorý by mal mať väčší displej ako jeho predchodca. Podľa snímky taktiež predpokladáme, že senzory na zadnej strane náramku sa dočkali miernych zmien, no nepôjde o nič, čo by používatelia nového Xiaomi Smart Band 8 výrazne pocítili. Čo nás ale zaujalo sú remienky, ktoré by mali v prípade nového náramku pozostávať z dvoch častí.

Xiaomi už na remienky, ktoré nie sú v jednom celku vsadilo už aj v prípade staršieho náramku Mi Band 4C, no aj minulý rok pri Xiaomi Band 7 Pro. Rovnako sa majú jednoducho uchytiteľné remienky, ktoré sa delia na dve časti, majú objaviť aj pri Xiaomi Smart Band 8. Nová generácia náramkov tak ponúkne nový dizajn, ktorý ale nebude oveľa odlišný.

Čo poviete na takýto náramok? Kúpili by ste si fitness tracker od Xiaomi? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre