SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Band 7 Pro ponúka to, čo chýbalo pôvodnému Mi Band 7: Táto cena vás určite dostane!

Xiaomi Band 7 Pro je náramok, ktorý ponúka GPS aj výdrž dlhšiu ako 10 dní. Pozrite sa, ako novinka od Xiaomi vyzerá a čo ponúka.

Len pred pár dňami na verejnosť vyšla informácia o tom, že čínske Xiaomi plánuje predstaviť vylepšenú verziu svojho náramku. Osvojiť si mala nový dizajn no aj funkcie, ktoré sme očakávali už u základnej verzie náramku. Toto všetko sa nám potvrdilo a nový náramok bude určite voľbou, ktorej nebudete ľutovať. Nový Xiaomi Band 7 Pro je náramkom v tele inteligentných hodiniek a nech máte akékoľvek očakávania od tohto náramku, určite vás nesklame. Zaujímavá je tiež aj cena náramku, o ktorej si ale bližšie povieme neskôr. Dosť však už bolo rečí, poďme sa pozrieť na nový Xiaomi Band 7 Pro vo svojej plnej kráse.

Nový dizajn náramku opúšťa zaužívané tradície

Už od prvej generácie fitness náramkov si Xiaomi drží rovnaký oválny minimalistický dizajn, ktorý oslovil veľké množstvo fanúšikov. To sa však zmenilo v prípade náramku Xiaomi Band 7 Pro, ktorý prináša nový hranatý dizajn po vzore nám už známeho Redmi Band Pro z minulého roku. Rámik nového náramku je kovový, nemusíme sa teda báť žiadneho poškriabania po stranách väčšieho displeja, na ktorý sa zmestí aj viac informácií. Bonusom nového dizajnu náramku sú aj farebné remienky, ktoré sa pripájajú z oboch strán rovnako ako u hodiniek. Farby môžeme teda kombinovať podľa vlastnej preferencie, keďže nejde o jeden kus náramku, na aký sme boli doteraz zvyknutí.

Xiaomi Band 7 Pro 1
Zdroj: Xiaomi

Displej náramku podporuje režim Always On, čo sme inak mohli vidieť aj vo verzii náramku Mi Band 7. Vylepšením u Xiaomi Band 7 Pro je však veľkosť displeja, ktorý dokáže zobraziť oveľa viac informácií oproti menšiemu oválnemu náramku. Konečne sa však dostávame k tomu, na čo všetci čakáme. Xiaomi Band 7 Pro podporuje aj GPS pre získanie polohy počas športovania. Lei Jun ako CEO spoločnosti počas predstavovania poznamenal, že nie každý preferuje nosiť so sebou svoj smartfón keď vykonáva športovú aktivitu. To už však nemusíme, náš náramok si totiž polohu získa aj sám.

Xiaomi Band 7 Pro s funkciami, na ktoré sme čakali

Okrem Always On displeja a GPS v náramku nájdeme aj podporu pre NFC platby, pričom tú sme nenašli vo verzii Mi Band 7. Či však nájdeme NFC aj v prípadnej globálnej verzii náramku zatiaľ nevieme. Musíme však poznamenať, že všetky produkty, ktoré nám dnes Xiaomi predstavilo, boli určené primárne pre Čínu. O globálnej dostupnosti sa podľa všetkého dozvieme o niečo neskôr. S náramkom tu však nekončíme, spomenieme aj jeho výdrž. Väčší displej a viac funkcií si žiada aj väčšiu batériu, ktorú náramok získal.

Xiaomi Band 7 Pro
Zdroj: Xiaomi

Na jedno nabitie dokáže Xiaomi Band 7 Pro vydržať až 12 dní, no ide skôr o orientačný údaj. Skutočná výdrž batérie samozrejme záleží od toho, ako intenzívne budeme náramok využívať a čo všetko s ním budeme robiť. Prejdime však k cene náramku. Čínska cena náramku bude na úrovni 379 juanov, čo je v prepočte asi 54 eur. Globálna cena však može byť o niečo vyššia, aj keď výrazné navýšenie ceny neočakávame.

Oslovil vás náramok s označením Xiaomi Band 7 Pro? A ktorá funkcia vás zlákala najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close