Xiaomi JIMMY JV53 – šikovný tyčový vysávač vhodný do každej domácnosti, ktorý jednoducho musíš mať

Dlhá výdrž batérie a multifunkčnosť sú po šialene nízkej cene hlavnými výhodami tohto modelu od spoločnosti Xiaomi

xiaomi jimmy jv53 ilustracny
Zdroj: Geekbuying, úprava: Vosveteit.sk

Vykašli sa už konečne na staromódne hadicové vysávače a siahni po technológii, ktorá je hodná 21. storočia. S týmto tyčovým vysávačom od Xiaomi bude upratovanie domácnosti nie len jednoduchšie a efektívnejšie, ale zároveň pri ňom nezabiješ celé hodiny. 

Xiaomi JIMMY JV53

Tyčový vysávač Xiaomi JIMMY JV53 predstavila spoločnosť Xiaomi ešte v júli minulého roka. Postupom času si našiel vo svete mnoho priaznivcov, čím sa stal jedným z najpopulárnejších tyčových vysávačov od Xiaomi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi JIMMY JV53
Zdroj: produktová fotografia

Cenovka však kvôli vysokej miere popularity dlhé mesiace neklesala, no aktuálne ho môžeš získať za naozaj neodolateľnú cenu – iba 135,20€ spolu aj so započítanou dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov (žiadne clo, či DPH) za podmienky využitia zľavového kupónu „JIMMYJV53Z“, ktorý je možné aplikovať v nákupnom košíku. Samozrejmosťou je expresné dodanie do 5 až 7 pracovných dní. 

Xiaomi JIMMY JV53 za skvelých 135,20 eur z DE skladu nájdeš TU

Xiaomi JIMMY JV53_2_generacia
Zdroj: produktová fotografia

Prečo siahnuť práve po tomto obľúbenom modeli?

  • Skvelý bezkefový motor dosahujúci až 100 000 otáčok za minútu. Výkon celého vysávača je pritom na úrovni až 425 W, čo sa odzrkadľuje aj na špičkovom sacom výkone až 125 AW.
  • Zbavte sa všetkých alergénov vo vašej domácnosti. S výkonným motorom a vysokoúčinným HEPA filtrom sa zbavíte všetkých nečistôt a alergénov vo vašej domácnosti. 
  • Kombinovaná kefa s mäkkými a tvrdými vláknami s priemerom 55 mm dokáže zachytiť naozaj všetky nečistoty. 
  • Ľahká manévrovateľnosť – ergonomický dizajn držadla so 65-stupňovým sklonom a nízka hmotnosť vysávača – iba 1,46 kg, zabezpečuje naozaj bezproblémovú manévrovateľnosť a nízke namáhanie vášho zápästia. 
  • Multifunkčnosť – vďaka viacerým pribaleným nadstavcom dokážete povysávať nie len podlahu či koberce, ale aj matrace, vankúše, či interiér vášho vozidla. 
  • Domácnosť povysávate na jedno nabitie – batéria za bežného používania vydrží až po dobu 45 minút aktívneho vysávania. Dostupný je ale aj výkonnejší režim, napríklad pre spomínané vysávanie vozidla, či matracov. 

Tyčový vysávač Xiaomi JIMMY JV53 nájdete momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 135,20 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu. Pre zrazenie výslednej ceny však nezabudni uplatniť unikátny zľavový kupón „JIMMYJV53Z“.

Xiaomi JIMMY JV53 za skvelých 135,20 eur z DE skladu nájdeš TU

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre