APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 mobile dostane blokovacie nástroje na hovory a smsky

Podľa kolegov z WindowsBlogItalia pracuje Microsoft na novej verzii aplikácie Block and Filter (blokovanie a filtrovanie) pre Windows 10 mobile. Ak túto aplikáciu nepoznáte, tak ide o skrytú aplikáciu, ktorá sa nainštaluje do vášho telefónu a povolí vám blokovať, prípadne filtrovať vybrané správy alebo hovory. Mimochodom ide o veľmi užitočnú vec pri bojovaní so spamom.

Nová aplikácia by sa mala volať ID & Filter a už nebude neviditeľnou – schovanou aplikáciou. Pôjde o normálnu aplikáciu, s ktorou budete môcť plnohodnotne narábať. Nižšie si môžete pozrieť uniknuté obrázky

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

ID1

ID & Filter má mimo iné obsahovať tieto funkcionality:

  • Uživatelia budú môcť prepojiť aplikáciu s viacerými zariadeniami, aby sa ich nastavenia mohli zdielať na všetkých Windows 10 mobilných zariadeniach.
  • Bude možné si nastaviť „tiché hodiny“ pre blokované čísla. To znamená, že si nastavíte, kedy vám môže niekto volať a kedy nie.
  • Budete si môcť vytvárať rôzne kategórie filtrovaných alebo blokovaných čísiel pre lepšiu prehladnosť.

Zatiaľ nevieme, kedy aplikácia ID & Filter presne výjde a či bude zo začiatku dostupná len pre Insiderov alebo rovno pre všetkých. Každopádne sa na túto užitočnú novinku veľmi tešíme.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close