Univerzálna aplikácia Dropbox dostáva významnú aktualizáciu. Pozrite sa čo prináša

Zdroj: vlastný

Univerzálna aplikácia Dropbox pre Windows 10 bola vypustená ešte v januári tohto roka a k dnešnému dňu dostáva jednu z najvýznamnejších aktualizácií, ktorá prináša niekoľko noviniek.

Premietajte video z mobilu na ďalšej obrazovke

Prvou takouto novinkou je možnosť streamovania cez váš laptop, tablet alebo telefón videá prostredníctvom jedného tlačítka. Aplikácia podporuje totiž po novom DLNA, Miracast, Xbox,…

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

dropbox_streamovanie

Pokročilé notifikácie komentárov

Druhou významnou novinkou je vylepšenie produktivity, kde po novom ako nižšie na obrázku môžete vidieť pribudla možnosť priamej odpovede na komentáre z notifikácií z Centra akcií.

dropbox_komentare

Ukladajte a exportujte dáta naraz

Vítanou novinkou je aj možnosť ukladania a exportovania viacerých zložiek v jednom kroku.

dropbox_ukladanie

Nová plávajúca ponuka

Vývojári Dropboxu si pre nás pripravili aj nové rozhranie plávajúcej ponuky, ktorú vyvoláte pravým pokliknutím myšky na súbor alebo folder, vďaka čomu sa dostanete do menu s rýchlou ponukou, v rámci ktorej nájdete napríklad možnosti ako zdieľanie, presunutie súborov, k odstráneniu súborov,…

dropbox_ponuka

Full screen mode dostal drobné vylepšenie

Poslednou novinkou podľa changelogu aktualizácie je úprava full screen mode-u, v rámci ktorého pri prehrávaní videa či prezeraní fotografií aplikácia využije 100 % obrazovky.

Zdroj: Dropbox

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre