APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp uvoľňuje pre prvých šťastlivcov nové emoji, ktorými môžu označovať správy. Ste medzi nimi? Takto to zistíte!

Pribudli nové emoji, prostredníctvom ktorých môžete reagovať na správy. Funkcia je nateraz dostupnou len pre časť používateľov.

Ešte v máji tohto roka začal WhatsApp sprístupňovať funkciu reakcií na správy. Táto funkcia umožňuje reagovať na prijatú správu prostredníctvom emoji potom, ako dlhšie podržíte text správy. Následne sa vám zobrazí niekoľko emoji, prostredníctvom ktorých môžete označiť správu.

Každý, kto funkciu aktívne používa, tak určite vie, že v súčasnosti možno správu označiť len pomocou šiestich znakov. To sa ale najnovšie pre časť používateľov mení. Dôvodom je, že WhatsApp sprístupňuje možnosť označenia správy ľubovoľným emoji. Otázkou je, pre koho?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ pre BETA testerov aplikácie

Asi už ako tušíte, tak nové možnosti označenia správy sú dostupné nateraz len pre BETA testerov aplikácie. Konkrétne vo verziách WhatsApp BETA pre Android (2.22.15.6) a iOS (22.14.0.71), pribudla nová možnosť výberu emoji. Funkcia funguje rovnako, ako v prípade Messengera od Facebooku.

Potom, ako podržíte správu, tak sa vám zobrazí ponuka s emoji. Ako môžete vidieť na snímkach obrazovky nižšie, tak v ponuke pribudlo tlačidlo „+“. Potom, ako stlačíte plusko, tak budete moc listovať spomedzi bohatého zoznamu dostupných emoji, prostredníctvom ktorého môžete vybrať ľubovoľný znak, ktorým chcete označiť správu.

Záverom nám nezostáva dodať nič iné ako len to, že funkcia je aktuálne dostupnou v najnovších BETA verziách aplikácie WhatsAppu. Aktuálne nevieme povedať, kedy bude dostupnou pre všetkých. Pravdepodobne je to ale otázka najbližších dní, maximálne týždňov, pokiaľ ju vývojári aplikácie sprístupnia globálne pre všetkých používateľov.

Máte funkciu dostupnú vo vašom WhatsAppe? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close