APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Reakcie na správy vo WhatsAppe sú uvoľňované pre všetkých. Ako zistiť, či funkciu už máte dostupnú?!

WhatsApp začal sprístupňovať funkciu reakcií na správy pre všetkých, hlási Mark Zuckerberg prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Koncom marca tohto roka, technologický svet obletela správa, že WhatsApp konečne začal aktívne uvoľňovať funkciu reakcií na správy, o ktorej sa bezmála hovorí už viac ako pol roka.

Funkciu vo zvýšenej miere začali evidovať používatelia s vývojárskou verziou aplikácie. Neskôr WhatsApp potvrdil príchod tejto funkcie po boku Komunít, čo je ďalšia novinka, ktorá je distribuovanou naprieč platformou.  Hoci WhatsApp uviedol, že sprístupňuje reakcie, tak doposiaľ neboli dostupné pre všetkých. To sa ale najnovšie mení, informuje Mark Zuckerberg prostredníctvom Facebooku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Reakcie pre WhatsApp začíname sprístupňovať dnešným dňom“ píše Mark v statuse nižšie.

Máte reakcie už dostupné?

Predtým, ako sa pôjdete pozrieť, či máte dostupnú funkciu, tak navštívte obchod Google Play a aktualizujte si aplikáciu na najnovšiu verziu. Treba ale uviesť, že to automaticky neznamená, že funkciu budete mať hneď dostupnú. Dôvodom je, že táto funkcia je podľa všetkého distribuovanou prostredníctvom serverov spoločnosti. Inými slovami, musí byť aktivovanou zo strany WhatsAppu.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free

Ako informuje Will Cathart prostredníctvom Twitteru, hlava WhatsAppu, tak dostupných je celkovo 6 rôznych emotikonov, ktorými môžete označiť správu.

Či máte funkciu už dostupnú zistíte potom, ako si otvoríte ľubovoľný chat a podržíte správu, na ktorú chcete reagovať emotikonom. Následne, ak funkciu máte už dostupnú, tak by sa vám mali zobraziť emoji, prostredníctvom ktorých budete môcť označiť správu.

Mimochodom, hoci dnes tieto emoji nemôžete ešte meniť, tak spoločnosť potvrdila, že do budúcnosti sprístupni aj túto funkciu.

Tak či onak, máte už funkciu dostupnú? Dajte nám vedieť v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close