WhatsApp sprístupňuje pre prvých používateľov funkciu „Vidieť iba raz“. Takto ju môžete vyskúšať už dnes!

Funkciu môžete skúsiť aj keď nie ste BETA testerom. Pozrite sa, ako na to.

WhatsApp funkcie vidiet iba raz
Zdroj: Vosveteit, Pngtree

Približne týždeň dozadu sme vám priniesli správy, že v kóde služby WhatsApp sa objavila nová funkcia „Vidieť iba raz“. Ide konkrétne o funkciu, ktorá umožňuje odosielanie fotografií, či iného multimediálneho obsahu tak, aby ju mohol jej adresát zobraziť len raz. Následne, ako používateľ zobrazí tento obsah, tak dôjde k jeho odstráneniu.

Funkciu „Vidieť iba raz“ môžete vyskúšať aj keď nie ste BETA tester

Najnovšie Facebook túto funkciu začal distribuovať pre prvých používateľov. Ide konkrétne o verziu aplikácie 2.21.14.3, ktorá je dostupná pre Android BETA testerov. Neznamená to však, že ak nie ste BETA tester, tak ju nemôžete vyskúšať. My sme si túto verziu aplikácie stiahli prostredníctvom serverov Apkmirror.com prostredníctvom tohto odkazu. Po stiahnutí aplikácie a jej nainštalovaní dôjde k preinštalovaniu aplikácie WhatsApp vo vašom zariadení. Inými slovami, ak ste nedočkavý, tak môžete funkciu vyskúšať už dnes prostredníctvom preinštalovania komerčne dostupnej verzie aplikácie za BETA verziu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
WhatsApp 2.21.14.3
Zdroj: Vosveteit

Následne, ak chcete odoslať multimediálny obsah prostredníctvom funkcie „Vidieť iba raz“, tak postupujte nasledovne. Otvorte si konverzáciu a pokračuje rovnako, ako keby ste išli poslať fotografiu alebo video. Potom, ako vyberiete fotografiu, tak v spodnej časti, ešte pred odoslaním, uvidíte ikonu stopiek. Následne na ňu stačí kliknúť a dôjde k odoslaniu obsahu prostredníctvom funkcie Vidieť iba raz. Neskôr, keď adresát otvorí fotografiu, tak uvidíte o tom notifikáciu, že bola otvorená. Rovnako musíme dodať, že funkcia funguje aj v prípade, ak adresát správy má staršiu verziu aplikácie. 

Čo sa týka adresáta, tak ten, ak odošlete správu prostredníctvom tohto režimu, tak prijatú správu uvidí, ako môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie. Potom, ako klikne na správu, tak sa mu zobrazí obsah.

WhatsApp funkcia vidiet iba raz_vo vidi adresat
Zdroj: Vosveteit

Pevne veríme, že sa vám funkcia páči a že jej nájdete využitie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre