Xiaomi vyriešilo problém MIUI nadstavby, ktorý pravdepodobne trápil aj vás: Aktualizácia príde čoskoro i ku nám

Xiaomi pracuje na opravách svojej nadstavby MIUI vo zvýšenej miere. Vlajkový smartfón už konečne nebude trpieť prehrievaním.

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Keď sme vás pred nedávnom informovali, že ani nadstavba MIUI 12.5 nie je bezchybná, mnohí z vás len prevrátili očami. Xiaomi so svojou nadstavbou nie je zrovna slávne v poslednej dobe najmä pre svoje problémy, no najnovšia nadstavba s prívlastkom 12.5 mala všetko opraviť. Žiaľ, nejaké chyby sa našli i v nej, no spoločnosť so svojou MIUI Pioneer Group odhaľuje problémy rýchlejšie a práve teraz prichádza opravná aktualizácia pre jeden z najzávažnejších problémov vlajkových smartfónov z dielne čínskeho giganta. Na opravu problému nás informoval portál Xiaomiadictos.com.

Mi 11 získava opravnú aktualizáciu

Prehrievanie vlajkového smartfónu Mi 11 od čínskej spoločnosti Xiaomi je považované za jeden z najväčších problémov spoločnosti. Práve fakt, že trpí vlajkový model šokoval fanúšikov najviac. Možno si mnohí z vás povedia, že prehrievanie smartfónu nie je takým závažným prehreškom. Zničené zariadenia, za ktoré mohlo spálenie základnej dosky nás však presviedčajú o opaku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktualizácia prichádza do smartfónov zatiaľ len s čínskou ROM, majitelia zariadení ju evidujú pod názvom V12.5.9.0RKBCNXM. Je dobré však pripomenúť, že chyba v systéme spôsobila v Číne oveľa závažnejšie problémy a ku nám do globálnej a európskej verzie systému by opravná nadstavba MIUI 12.5 mala prísť každou chvíľou.

Ktoré smartfóny evidujú MIUI 12.5?

Napriek tomu, že ani nadstavba MIUI 12.5 nie je bezchybná, prináša viac úžitku, ako škody. Fanúšikovia spoločnosti sa tak i naďalej môžu tešiť na nadstavbu s číslom 12.5 a majitelia niektorých Xiaomi, Redmi i Poco smartfónov sa z najnovšieho systému radujú už teraz. Ktoré modely teda teraz nadstavbu evidujú? Pozrite sa na tento zoznam.

Evidujete problémy s prehrievaním i vo vašom Xiaomi? A ktorý model využívate? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre