Využite špeciálnu akciu na Xiaomi kolobežku. Zľava trvá len niekoľko dní PS: samozrejme bez CLA a DPH

Zdroj: gearbest.com

Skladacie elektrické kolobežky sú stále viac populárne. Na Slovensku ich až tak moc často neuvidíte, no v blízkej budúcnosti tento trend prerazí aj u nás. Najviac ich zrejme vidíme vo veľkých mestách, keďže sú zrejme tou najjednoduchšou prepravou na krátke trasy, či už rovno do práce (dokonca bez spotenia) alebo iba na zastávku MHD. V minulosti sme Vám predstavili akciu na kolobežku Xiaomi M365, ale keďže jej cena sa väčšinou pohybuje nad úrovňou 350 eur, rozhodli sme sa Vám predstaviť ďalšiu Xiaomi kolobežku, ktorá je určite cenovo dostupnejšia a pritom bohate postačí úplne každému.

Čo sa skrýva Xiaomi kolobežka v útrobách?

Zdroj: gearbest.com

Lacnejšia verzia elektrickej kolobežky od Xiaomi prichádza s takmer identickým dizajnom, ako jej drahší brat. Aj keď sa jedná o lacnejšiu verziu, stále ponúka veľmi výborné parametre a hŕstku moderných technológií, vďaka ktorým aj tak prebieha všetku konkurenciu. Celá skladacia kolobežka váži iba 12 kg. V tele tejto ultraľahkej skladacej kolobežky nájdeme motor s výkonom 250W a batériu s kapacitou 18650mAh, ktorá zabezpečuje až 20km dojazd kolobežky. Pri brázdení ulicami môžete dosiahnuť rýchlosť až 25km/h a ani pri týchto rýchlostiach sa nemusíte báť o vašu bezpečnosť. 8.5 palcové kolesá sú nielen vybavené kvalitným odpružením, veľkými brzdami, ale disponujú aj technológiou E-ABS, ktorá sa stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metre.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: gearbest.co%

Výhody tejto kolobežky

Ako je to u Xiaomi kolobežiek zvykom, využívajú množstvo inteligentných technológií. Najlepšou vychytávkou je zrejme technológia BMS (battery management system), ktoré využíva kinetickú energiu na spätné nabíjanie. Kolobežka zároveň kontroluje aj stav batérie prostredníctvom diód umiestnených na kormidle kolobežky a samozrejmosťou je aj možnosť spárovania s aplikáciami MiHome alebo Xiaomi App. Výhodou tejto kolobežky je aj celkom vysoká nosnosť – až 120kg, odolnosť voči vode (IP54) alebo celkom rýchle nabíjanie batérií – cca. 5 hodín. 

Čerešničkou na torte je samozrejme cena. Jej cenovka je momentálne pod úrovňou 275 eur, no počet dostupných kusov sa stále znižuje a akcia trvá už iba niekoľko dní. Pri objednávaní nezabudnite na dopravu EU Express. Pri využití tejto dopravy za Vás predajca uhradí všetky hraničné poplatky ako DPH a CLO a Vy sa nemusíte obávať nečakaných výdavkov.

Xiaomi kolobežku za neodolateľnú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre