Výrobca elektrických zubných kefiek Oclean spúšťa neodolateľný vianočný výpredaj! Ušetriť môžeš desiatky eur

V rámci predvianočného výpredaja môžeš získať výhodné balíky výrobkov Oclean pre celú rodinu s kopou doplnkov úplne zadarmo!

oclean air 2 3
Zdroj: Oclean

Stále populárnejší výrobca zariadení a doplnkov určených na zubnú hygienu Oclean prichádza s naozaj šialeným predvianočným výpredajom. V rámci exkluzívnej kampane na oficiálnom e-shope Oclean.com si môžeš zakúpiť rodinné balenia ale aj bežné elektrické zubné kefky za šialene nízke ceny. Nechýbajú ani darčeky ku všetkým objednávkam či bezplatná doprava bez akýchkoľvek ďalších poplatkov!

Vianočný set 2*Oclean Flow s 8 náhradnými hlavicami

oclean flow 2
Zdroj: Oclean

Hneď prvým a cenovo najatraktívnejším balíkom v rámci predvianočnej kampane je jednoznačne set 2 elektrických zubných kefiek Oclean Flow s až 8 náhradnými čistiacimi hlavicami. Balenie vhodné najmä pre páry vsádza na cenovo atraktívnu, no za to výkonnú elektrickú zubnú kefku Oclean Flow. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

oclean flow 2
Zdroj: Oclean

Jej najväčšími prednosťami sú napríklad až 180 hodinová výdrž batérie na jedno nabitie, inteligentný 2-minútový časovač s 30 sek. upozorneniami alebo krytie IPX7, ktoré zamedzuje akémukoľvek poškodeniu elektroniky pri umývaní zubov. Nesmieme však zabudnúť ani na pokročilú čistiacu hlavicu s DuPont štetinami. Tie v spojení s motorom s až 38 tisíc vibráciami za minútu čistia zuby omnoho efektívnejšie a šetrnejšie, ako bežná zubná kefka. 

Set 2*Oclean Flow s 8 náhradnými hlavicami a darčekom za 63,95 eur nájdeš TU!

Samotný set 2 elektrických zubných kefiek Oclean Flow s 8 náhradnými čistiacimi hlavicami ťa v rámci predvianočnej kampane vyjde na skvelých 63,95 eur. Skvelou správou je, že za dopravu nezaplatíš ani cent navyše. Ku každej objednávke nad 30 $ pritom získaš ešte 2 zubné nite a 2 ďalšie náhradné hlavice ako darček! 

Populárna Oclean Air 2 v exkluzívnom rodinnom balení

oclean air 2 1
Zdroj: Oclean

Šťastena v rámci predvianočných výpredajov spadla aj na populárnu elektrickú zubnú kefku Oclean Air 2. Výhodné rodinné balenie s 2 kefkami Oclean Air 2 spoločne s 8 náhradnými čistiacimi hlavicami však vsádza na o čosi výkonnejšiu zubnú kefku s viacerými výhodami, ktoré si zhrnieme nižšie. 

oclean air 2 stetiny
Zdroj: Oclean

Model Oclean Air 2 oproti vyššie spomenutému modelu Oclean Flow vsádza na vyšší výkon s až 42 tisíc vibráciami za minútu a na jeho ultratichý chod (iba 45 dB). Vylepšená je aj samotná čistiaca hlavica s 3D dizajnom, pričom na jej druhej strane nechýba ani drsnejšia časť na umývanie jazyka. Vyšší výkon však v tomto prípade znamená menšiu výdrž batérie, no tak či tak sa Oclean Air 2 s výdržou až 40 dní radí medzi najlepšie modely na trhu. 

Vianočné balenie 2*Oclean Air 2 nájdeš na Oclean.com

Zvýhodnený vianočný set 2 elektrických zubných kefiek Oclean Air 2 a až 8 čistiacich hláv momentálne nájdeš na stránkach výrobcu už za 81,95 eur. Aj v tomto prípade môžeš počítať s dodatočným darčekom v podobe dvoch zubných nití a 2 náhradných hlavíc a ako aj s bezplatnou dopravou

Set dvoch zubných kefiek Oclean X Pro pre tých náročnejších

oclean x pro
Zdroj: Oclean

Ak patríš medzi náročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú to najlepšie na trhu, set elektrických zubných kefiek Oclean X Pro by rozhodne nemal ujsť tvojmu pozornému oku. Tento technologicky pokročilý a vyspelý model patrí vďaka farebnému displeju a čistiacej hlavici poháňanej umelou inteligenciou medzi špičku trhu.

oclean x pro 2
Zdroj: Oclean

Nemali by sme zabudnúť ani na stojan so zabudovanou nabíjačkou, či možnosť výberu medzi 3 čiastiacimi režimami a až 32 intenzitami. Nechýbajú ani moderné výdobytky ako prepojenie so smartfónom prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo automatická detekcia zle umytých miest. 

2*Oclean X Pro s 8-náhradnými nadstavcami už za 144,95 eur nájdeš TU

Set dvoch elektrických zubných kefiek Oclean X Pro taktiež s 8 náhradnými nadstavcami nájdeš na e-shope Oclean.com už za skvelých 144,95 eur. Ani v tomto prípade sa nemusíš obávať poplatkov za doručenie

Poriadne rodinné balenie s 2* Oclean X Pro Elite a dvojicou vodných zubných nití Oclean W1

oclean x pro elite 2
Zdroj: Oclean

V poradí posledným výhodným vianočným balením je poriadny rodinný set v podobe dvojice elektrických zubných kefiek Oclean X Pro Elite a dvojice vodných zubných nití Oclean W1. Oba produkty môžeme označiť za najlepšie modely, ktoré má výrobca Oclean vo svojej ponuke. Samotný balíček pritom vychádza značne lacnejšie, ako keby si jednotlivé produkty zakúpil zvlášť aj v tých najväčších zľavách. Nehovoriac o darčeku v podobe dvojice zubných nití, ďalších náhradných hlavíc, sterilizátora zubných kefiek či kompaktnom obale na cestovanie. 

oclean x pro elite 4
Zdroj: Oclean

Elektrická zubná kefka Oclean X Pro Elite je poháňaná bezkartáčovým motorom s technológiou Maglev 2.0, ktorý dokáže pracovať až na 42 tisíc vibrácií za minútu. Jeho silnou stránkou je najmä mimoriadne tichý chod, ale zároveň inteligentné prispôsobovanie výkonu podľa zvoleného režimu čistenia. Nechýba ani pokročilá čistiaca hlavica s štetinami DuPont s „diamantovým“ tvarom, ktoré čistia ešte dôkladnejšie ako akákoľvek doteraz využívaná technológia. Nechýba ani zdrsnená zadná časť na čistenie jazyka, LED displej, možnosť prepojenia so smartfónom či batéria zabezpečujúca výdrž až 35 dní s možnosťou bezdrôtového nabíjania. 

Balenie 2*Oclean X Pro Elite a 2* vodných zubných nití Oclean W1 nájdeš TU

Výhodné vianočné balenie dvojice zubných kefiek Oclean X Pro Elite s dvojicou vodných zubných nití Oclean W1 s kopou ďalších darčekov nájdeš na oficiálnom e-shope už za 271,95 eur. Aj v tomto prípade je k dispozícii úplne bezplatná doprava bez poplatkov ako clo a DPH. 

Dodatočné darčeky pre všetky objednávky!

Na záver dávame do pozornosti ešte ďalšie dodatočné darčeky ku všetkým objednávkam. Jednotlivé darčeky však nie je možné kombinovať v rámci jednej objednávky. 

  • 2 náhradné čistiace hlavice ku objednávkam nad 99$
  • 1 prenosnú tašku pre všetky objednávky nad 169$
  • Oclean S1 sterilizátor zubných kefiek pre objednávky nad 249$
  • Oclean W1 vodnú zubnú niť pre objednávky nad 399$

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre