Spravodajstvo

Vieš hrať FIFU na Xboxe a si z Bratislavy? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná už 10. februára a vyhraj viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážku na zájazd

Vieš hrať FIFU 18 na hernej konzoli Xbox One a chceš zabojovať o vecné ceny? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná v bratislavskej Petržalke v Napoles Café & Bar. Samozrejme, nebudeš hrať len tak pre nič za nič, pretože hlavnou výhrou je viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážka na športový zájazd darovaná stránkou Superfanusik.sk.

Informácie o turnaji

Turnaj sa bude konať v priestoroch novo-otvoreného podniku Napoles Café & Bar, ktorý sa nachádza na Pečnianskej ulici v Bratislave, hneď oproti Inchebe. Do turnaja sa treba prihlásiť prostredníctvom zaslania správy priamo na facebookovú stránku  Napoles Café & Bar, kde treba uviesť svoje meno, priezvisko a nick. Pre účasť na turnaji treba na mieste uhradiť v hotovosti 10€. Maximálny počet hráčov je ale obmedzený na 32, preto sa s prihlasovaním určite poponáhľajte.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Facebook

Ceny pre každého účastníka turnaja

Vyhodiť 10€ iba tak? Treba si uvedomiť, že sa nehrá klasicky cez pavúka, ale účastníci turnaja budú rozdelení do skupín. V skupinách sa hrá systémom každý s každým a tým pádom sa nemusíte báť o to, že by ste po prvom prehratom zápase automaticky vypadli. Ďalším plusom je, že každý zúčastnený hráč obdrží zľavový kupón na akýkoľvek zájazd z ponuky Superfanusik.sk. Pre výhercu turnaja je pripravených 70% vyzbieraných peňazí za vstup, čiže výška peňažnej výhry pre výhercu sa môže vyšplhať až na 224€ a ako bonus k peňažnej odmene a zľavovému kupónu na zájazd, si domov odnesie originálny futbalový dres v hodnote 50€. Pre porazeného finalistu je pripravených viac ako 70€ a originálny futbalový šál. Pre hráčov v boji o 3. miesto sú taktiež pripravené špeciálne vecné ceny.

Úplné pravidlá turnaja, systém nastavení a všetky ostatné informácie, nájdete priamo na facebookovej stránke Napoles Café & Bar. Odkaz na facebookový event nájdete tu.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (EAsports)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close