SpravodajstvoWindows

V aktualizácií Fall Creators Update sa dočkáme nových funkcií pre Windows Device Portal

Ďalšia veľká aktualizácia pre operačný systém Windows 10, známa ako Fall Creators Update, prinesie množstvo zaujímavých funkcií. Microsoft včera oznámil, že táto aktualizácia taktiež prinesie nové funkcie pre Windows Device Portal.

Windows Device Portal používateľom umožňuje na diaľku požívať a konfigurovať ich zariadenia cez sieť alebo USB pripojenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft už teraz ponúka developerom odskúšať nové funkcie aplikácií, jednoduchým zakliknutím „Override“ chechboxu pre nastavenia lokácie v Device Portali. Následne si môžu zvoliť ktorýkoľvek región. Tento postup môžu developeri použiť aj v prípade prehliadača Microsoft Edge, aby mohli otestovať web stránky.

Ďalšou zmenou prešiel nástroj USB Diagnostika pre Device Portal. Microsoft taktiež predstavil nový App Model pre testovanie UWP aplikácií, ktoré  využívajú streamovaciu funkciu.

Spoločnosť taktiež prináša balík nástrojov, ktorý zahrňuje framerate počítadlo a 3D view, ktoré majú pomôcť developerom pri vytváraní aplikácií pre zmiešanú realitu. Spolu s týmito nástrojmi prichádza nové nastavenie aplikácie, ktoré umožňuje zapnúť aplikácie v zmiešanej realite aj počas toho ako je headset pripojený.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close