Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Úplne nové hodinky Xiaomi Amazfit Neo s mesačnou výdržou batérie aktuálne kúpiš za neuveriteľne nízku cenu

Váhaš nad kúpou týchto skvelých outdoorových hodiniek? Pri kúpe na Cafago.com môžeš momentálne ušetriť viac ako 30%

Spoločnosť Xiaomi opäť zväčšuje svoje portfólio inteligentných hodiniek dcérskej spoločnosti Amazfit. Medzi modelové rady tejto obľúbenej značky boli len nedávno zaradené aj úplne nové outdoorové hodinky Amazfit Neo, ktoré si určite zamilujú tí najväčší priaznivci športových outdoorových hodiniek. S viac ako mesačnou výdržou batérie na jedno nabitie, profesionálnou vodotesnosťou 5ATM a cenovkou iba 33,99 eur s bezplatným doručením sú jednoducho skvelou voľbou, ktorá by určite nemala ujsť tvojmu zraku. 

Hodinky Amazfit Neo za skvelých 33,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Amazfit Neo – tá pravá voľba do terénu

Hodinky Amazfit Neo sú ideálnou voľbou najmä kvôli ich dokonalému outdoorovému dizajnu. Ten pozostáva zo skvelého Always-on displeja s uhlopriečkou 1,2″. Ide o čierno-biely displej, no práve to zabezpečuje skvelú výdrž hodiniek, ako aj dokonalú čitateľnosť aj v tých najhorších svetelných podmienkach.

amazfit neo 2
Zdroj: Cafago

V ťažkom teréne vás taktiež „podrží“ aj mimoriadne odolný povrch hodiniek a silikónový náramok, ktorý prežije naozaj všetko. Dokonalé spojenie všetkých technológií zároveň zabezpečuje splnenie najprísnejšieho certifikátu odolnosti 5 ATM – do 50 metrov

Samozrejmosťou je aj monitoring všetkých potrebných zdravotných údajov ako sledovanie srdcovej frekvencie, prejdených krokov a vzdialenosti, či sledovanie vášho spánku. K dispozícii je aj možnosť zobrazovania notifikácií z vášho Android / iOS smartfónu ako hovory, sms správy, emaily, alebo z aplikácií tretích strán. 

amazfit neo
Zdroj: Cafago

Na záver zrejme najočakávanejšia informácia, ktorá vám doslova vyrazí dych – výdrž na jedno nabitie. I keď výrobca siahol po naozaj výborných a moderných technológiách, dokáže z pomerne malej batérie s kapacitou 160 mAh vyžmýkať až 37 dní nepretržitej prevádzky. Pri bežnom použití však môžete počítať s výdržou zhruba na úrovni 28 dní, čo je stále naozaj famózny údaj. 

Hodinky Amazfit Neo za skvelých 33,99 eur nájdeš na Cafago.com

Hodinky Amazfit Neo s mesačnou výdržou batérie nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com za skveých 33,99 eur. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až ku vašim dverám. Hodinky sú dostupné v troch farebných prevedeniach – čierna, zelená a červená

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close